MEBLE KUCHENNE

ZIELONKA

Chcesz, wyposażyć swoją kuchnię tak, żeby pomieściła wiele sprzętów, a jednocześnie, aby sprawiała wrażenie schludnej i estetycznej? To jest możliwe, jeśli zamówisz nasze usługi. Wykonujemy meble kuchenne Zielonka i nie tylko! Posiadasz niestandardowe wnętrze? W Takim razie meble na wymiar Zielonka będą rozwiązaniem Twoich problemów.

meble kuchenne Zielonka

O nas

Meble kuchenne to nasza pasja, którą pielęgnujemy od wielu lat. Doświadczenie, którym możemy się poszczycić, zdobywaliśmy u najlepszych fachowców zajmujących się niegdyś produkcją mebli na wymiar. Podczas jednego z wykonywanych zleceń, powstał pomysł na założenie firmy, która będzie inna niż wszystkie, bo stworzona będzie z pasji i chęci rozwoju. Tak w 2014 roku powstało to miejsce.

Nasze działania skupiamy na realizacjach zamówień z terenów leżących w okolicy Zielonki, jak i w samej stolicy. Naszą specjalnością są wysokiej jakości meble kuchenne, jednak nie zamykamy się w wąskich ramach kuchni na wymiar. Naszą zaletą jest terminowość i indywidualne podejście do oczekiwań klientów.

Masz gotowy projekt? Bardzo chętnie współpracujemy z osobami, które mają projekt od architekta.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Profesjonalna wycena
i pomiar

Zamów u nas kuchnie na wymiar Zielonka niezależnie od tego, czy masz gotowy projekt, czy może liczysz na naszą pomoc w tej kwestii.

Nasza współpraca przebiega bardzo szybko, jeśli dostarczysz nam projekt od architekta. Wówczas jedyne co będzie nas dzielić od podjęcia współpracy, to akceptacja wyceny, którą otrzymać. Kolejnym etapem jest produkcja mebli i montaż w domu klienta.

Zamów u nas projekt kuchni skorzystaj z profesjonalnego pomiaru, którym rozpoczniemy naszą znajomość. Po kilku dniach od pomiaru otrzymasz wizualizację i wycenę, a później przystąpimy do najlepszej części, jaką będzie produkcja i montaż mebli. Przekonaj się, że to jest bardzo proste.

meble kuchenne Zielonka

Realizacje

Nie boimy się wyzwań, bo to one sprawiają, że stajemy się coraz lepsi. Wiara klientów w nasze umiejętności, którzy powierzyli nam swoje mieszkania, sprawiła, że zdobyliśmy renomę i zaufanie. Dzięki temu bardzo często wykonujemy pracochłonne i wymagające projekty, które dają nam dużo satysfakcji i pozwalają nabywać nowe umiejętności. Jeśli jesteś ciekawy naszych realizacji, to zapraszamy do obejrzenia kilku z nich.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Wycena

Kliknij na 1 z poniższych formularzy:

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button