MEBLE NA WYMIAR

KOBYŁKA

Twoja stara kuchnia zniechęca Cię do przebywania w niej? Układ szafek nie jest poręczny i masz wrażenie, że ciągle brakuje Ci miejsca? Pozwól sobie pomóc i zamów u nas w pełni ergonomiczne meble kuchenne Kobyłka, które pozwolą Ci na więcej w Twojej kuchni. Projektowanie i montaż mebli mamy w jednym palcu i niestraszne nam nawet najmniejsze pomieszczenia! Każde zrobione przez nas meble na wymiar Kobyłka są funkcjonalne i stylowe. Przekonaj się o tym!

meble kuchenne Kobyłka

O nas

Nasze doświadczenie nabywaliśmy, pracując dla firm, które specjalizowały się w montażu mebli na wymiar. Stworzenie własnej firmy pozwoliło nam wypłynąć na szerokie wody i pogłębić wiedzę, którą już posiadaliśmy. Każdego dnia nabywamy nowe umiejętności, które wykorzystujemy do realizacji innych projektów.

Współpracujemy z klientami mieszkającymi na terenie Warszawy i w jej okolicach, co sprawia, że jesteśmy jedną z firm z tego rejonu, która ma bardzo szeroki zakres działania. Nasza firma powstała z chęci rozwoju i możliwości podejmowania coraz to nowych wyzwań. Nie lubimy nudnych i powtarzających się czynności, dlatego meble przez nas wykonane są w pełni unikalne.

Z chęcią podejmujemy się również produkcji montażu kuchni z gotowych projektów, dostarczonych przez naszych klientów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Wycena i pomiar od podstaw

Jeśli chcesz zamówić u nas kuchnie na wymiar Kobyłka, to zapoznaj się z przebiegiem pomiaru i wyceny.

Masz gotowy projekt? Interesuje Cię sama produkcja i montaż mebli kuchennych? Po dostarczeniu nam gotowego projektu otrzymasz wycenę, która obejmuje koszt usługi i materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia. Dostarczając gotowy projekt, pomijasz konieczność wykonania pomiaru pomieszczenia.

Nie masz własnego projektu? W takim razie umów się z nami na termin, w którym dokonamy pomiaru, a po nim stworzymy projekt mebli kuchennych. Akceptacja projektu wiązać się będzie z rozpoczęciem produkcji mebli, a na końcu z wykonaniem montażu.

Co warto wiedzieć?
Wszelkie sugestie i poprawki powinny być zgłaszane na samym początku lub po otrzymaniu projektu do akceptacji!

Realizacje

Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować dla wielu klientów, którzy powierzyli nam swoje kuchnie. Największą satysfakcję przynoszą nam projekty, które wykonujemy od samego początku, aż do końca i to właśnie tymi zleceniami chcemy się z Wami dzielić. Oczywiście jesteśmy również dumni z realizacji, w których projekt otrzymywaliśmy od współpracującego z klientem architekta, jednak najbliższe naszemu sercu, są nasze projekty, które tworzyliśmy od podszewki.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button