MEBLE NA WYMIAR

NIEPORĘT

Wydaje Ci się, że Twoja kuchnia jest całkowicie nieustawna? Nie potrafisz sobie wyobrazić funkcjonalnego układu szafek kuchennych? Stworzymy dla Ciebie idealne meble kuchenne Nieporęt, które idealnie dopasują się do wnętrza. Projektowanie i tworzenie mebli to nasza pasja, którą zajmujemy się podczas codziennej pracy, dlatego z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie meble na wymiar Nieporęt.

meble kuchenne Nieporęt

Poznaj nas

Mamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania i montażu mebli kuchennych. Swoje doświadczenie nabywamy każdego dnia działalności firmy, która powstała w 2014 roku.
Jednak z branżą meblarską związani byliśmy dużo wcześniej, co pozwoliło nam zdobyć potrzebną wiedzę i wyszlifować umiejętności.

Nasze działania koncentrujemy na stolicy i przyległych jej okolicach, w tym Nieporęt. Naszą specjalnością jest projektowanie i montaż mebli kuchennych, jednak chętnie wykonujemy również inne projekty. Podczas pracy stawiamy na wykorzystanie najnowszych technologii i najlepszych materiałów. Te aspekty każdorazowo mają ogromny wpływ na zadowolenie naszych klientów.

Jeśli masz gotowy projekt kuchni, to zgłoś się do nas! Równie chętnie podejmujemy się zleceń, których celem jest realizacja gotowych szkiców.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Proces wyceniania projektu

Zastanawiasz się jak w naszej firmie wygląda wycena współpracy? Poniżej poznasz dwie szczegółowe symulacje, które pozwolą Ci poznać nasze działania. Zamów u nas kuchnie na wymiar Nieporęt.

Jeśli współpracujesz z architektem, od którego otrzymałeś gotowy projekt kuchni, to wystarczy, że wyślesz go nam, a wówczas przygotujemy dla Ciebie wycenę realizacji mebli. Kolejnym etapem będzie produkcja i montaż zabudowy kuchennej w Twoim mieszkaniu.

Nie masz projektu, ale masz ogólną wizję tego, co ma się w kuchni znaleźć? Po wykonaniu pomiaru stworzymy dla Ciebie profesjonalną wizualizację, która przybliży Ci przyszły wygląd Twojej kuchni. Po akceptacji projektu i wyceny przystąpimy do realizacji zamówienia, a na końcu zamontujemy meble w Twojej kuchni.

meble kuchenne Nieporęt

Realizacje

Praca nad różnorodnymi projektami sprawia, że z pracy czerpiemy satysfakcję i radość. Można to dostrzec w naszych projektach, które realizujemy dla klientów. Każda kuchnia jest dla nas wyjątkowa i staramy się, aby odpowiadała na oczekiwania naszych zleceniodawców. Jeśli chcesz obejrzeć kilka ciekawych projektów, które mieliśmy przyjemność wykonać, to poniżej zamieszczono zdjęcia gotowych i zamontowanych mebli kuchennych.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Wycena

Kliknij na 1 z poniższych formularzy:

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button