MEBLE NA WYMIAR

RASZYN

Chcesz mieć nowoczesne meble kuchenne Raszyn w swoim domu? Bez przeszkód możesz je mieć. Wystarczy, że dokonasz zamówienia, a my zajmiemy się resztą. Interesuje Cię wysoka jakość i innowacyjne rozwiązanie, które sprawią, że meble na wymiar Raszyn, staną się ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu? Z nami osiągniesz to wszystko!

meble kuchenne Raszyn

O firmie

Myśl o założeniu firmy kiełkowała w nas przez kilka lat, wciągu których każdego dnia nabywaliśmy nowych doświadczeń i umiejętności związanych z branżą meblarską. W 2014 roku zrealizowaliśmy nasze marzenia i rozpoczęliśmy działania na własną rękę. Najpierw dość nieśmiało, żeby z miesiąca na miesiąc rozwijać naszą firmę i podejmować więcej ciekawych zleceń.

Od początku działamy w stolicy i okolicznych miejscowościach takich jak Raszyn. Lubimy wyzwania i nie boimy się ciężko pracować. Największą nagroda jest dla nas zadowolenie klientów, którzy polecają nas swojej rodzinie i znajomym.

Działamy profesjonalnie i kompleksowo, ale nie rezygnujemy ze współpracy z innymi firmami lub osobami, które przychodzą do nas z własnym projektem.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Kuchnie na wymiar Raszyn to nasza specjalność! Zaufaj nam
i sprawdź, jak będzie wyglądała nasza współpraca na poszczególnych etapach.

Szukasz osoby, która doradzi Ci, jak powinna wyglądać Twoja kuchnia? Masz wstępne założenia, ale brakuje Ci poglądu na całość? Zamów nasze usługi a z radością wykonamy pomiar kuchni i przygotujemy innowacyjny projekt wraz z wyceną. Jeśli go zaakceptujesz, będziemy mogli rozpocząć działania mające na celu produkcję mebli i ich montaż u Ciebie w domu.

Twój architekt wykonał dla Ciebie projekt kuchni? To fantastycznie! Teraz możesz zlecić jej wykonanie nam! Prześlij do nas projekt, a my skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając wycenę i plan działania. Jeśli ją zaakceptujesz, to następne nasze spotkanie odbędzie się w Twoim domu i będzie nim montaż mebli.

 

meble kuchenne Raszyn

Realizacje

Na przestrzeni lat mogliśmy tworzyć najbardziej awangardowe projekty. Te doświadczenia sprawiły, że nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych zleceń, bo to ona sprawiają nam najwięcej radości i dają ogrom satysfakcji. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, co widać w naszych dotychczasowych realizacjach. Przekonaj się, z jakich projektów jesteśmy najbardziej dumni i podejmij z nami współpracę.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button