KLASYCZNE I PONADCZASOWE KUCHNIE

NA WYMIAR SULEJÓWEK

Nie masz zamiaru zmieniać kuchni co 5 lat? Chciałbyś kupić meble kuchenne Sulejówek, które będą się charakteryzowały wysoką odpornością i ponadczasowym wyglądem? To wszystko jest możliwe! Wystarczy, że wspólnie dobierzemy odpowiednią kolorystykę i zastanowimy się nad funkcjami, które mają spełnić meble na wymiar Sulejówek.

meble kuchenne Sulejówek

O firmie

Od wielu lat pracujemy nad tym, żeby poszerzać nasze kompetencje i wiedzę związaną z nowoczesną produkcją mebli kuchennych. Najpierw działaliśmy, ucząc się zawodu w innych firmach, ale w 2014 roku przyszedł czas na założenie własnej działalności, której celem było stworzenie firmy, która odpowiada na zapotrzebowanie i oczekiwania klientów.

Realizujemy projekty dla naszych zleceniodawców na terenie stolicy i okolicznych miejscowości, między innymi Sulejówka. Naszą dewizą jest ciężka praca i tworzenie ciekawych projektów, które zapadają w pamięć i charakteryzują się nowoczesnym i innowacyjnym podejściem do tworzenia mebli na wymiar.

Lubimy pracować, tworząc ciekawe projekty dla naszych klientów, ale nie stronimy również od podejmowania się gotowych projektów, które należy jedynie wyprodukować i zamontować.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena projektu

Profesjonalne kuchnie na wymiar Sulejówek to gwarancja niskiej ceny i wysokiej jakości. Sprawdź, jak będzie się układać nasza współpraca, jeśli skorzystasz z naszych usług.

Nikt nie chce się podjąć realizacji gotowych projektów? My zrobimy to z radością. Jeśli dostarczysz nam gotowy projekt, to szybko prześlemy do Ciebie wycenę i staniemy na głowie, aby produkcja mebli i montaż przeszły równie szybko i sprawnie.

Jeśli jednak nie masz projektu i potrzebujesz profesjonalnej wizualizacji, to zaproś nas na pomiar, a resztą zajmiemy się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wytycznymi. Jeśli zaakceptujesz projekt i wycenę, będziemy mogli przystąpić do procesu, w którym zajmujemy się produkcją mebli, a zakończymy go profesjonalnie przeprowadzonym montażem.

Realizacje

Nie boimy się wyzwań i trudnych do wykonania zleceń. Nasi klienci nauczyli nas, że nic nie jest niemożliwe i z zapałem spełnialiśmy nawet najtrudniejsze oczekiwania. Różnorodność zleceń pozwala nam czerpać radość z wykonanej pracy. Jeśli zastanawiasz się, jakie projekty wyszły spod naszej ręki w ostatnim czasie, to zapoznaj się ze zdjęciami zamieszczonymi poniżej.

Kontakt i Współpraca

Klasyczne i ponadczasowe meble na wymiar Sulejówek będą Twoje, jeśli już teraz dokonasz zamówienia. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu lub pisząc na podany adres e-mail, a w niedługim czasie zjawimy się u Ciebie z gotowymi meblami do montażu.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button