KLASYCZNE I PONADCZASOWE KUCHNIE

NA WYMIAR SULEJÓWEK

Nie masz zamiaru zmieniać kuchni co 5 lat? Chciałbyś kupić meble kuchenne Sulejówek, które będą się charakteryzowały wysoką odpornością i ponadczasowym wyglądem? To wszystko jest możliwe! Wystarczy, że wspólnie dobierzemy odpowiednią kolorystykę i zastanowimy się nad funkcjami, które mają spełnić meble na wymiar Sulejówek.

meble kuchenne Sulejówek

O firmie

Od wielu lat pracujemy nad tym, żeby poszerzać nasze kompetencje i wiedzę związaną z nowoczesną produkcją mebli kuchennych. Najpierw działaliśmy, ucząc się zawodu w innych firmach, ale w 2014 roku przyszedł czas na założenie własnej działalności, której celem było stworzenie firmy, która odpowiada na zapotrzebowanie i oczekiwania klientów.

Realizujemy projekty dla naszych zleceniodawców na terenie stolicy i okolicznych miejscowości, między innymi Sulejówka. Naszą dewizą jest ciężka praca i tworzenie ciekawych projektów, które zapadają w pamięć i charakteryzują się nowoczesnym i innowacyjnym podejściem do tworzenia mebli na wymiar.

Lubimy pracować, tworząc ciekawe projekty dla naszych klientów, ale nie stronimy również od podejmowania się gotowych projektów, które należy jedynie wyprodukować i zamontować.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Profesjonalne kuchnie na wymiar Sulejówek to gwarancja niskiej ceny i wysokiej jakości. Sprawdź, jak będzie się układać nasza współpraca, jeśli skorzystasz z naszych usług.

Nikt nie chce się podjąć realizacji gotowych projektów? My zrobimy to z radością. Jeśli dostarczysz nam gotowy projekt, to szybko prześlemy do Ciebie wycenę i staniemy na głowie, aby produkcja mebli i montaż przeszły równie szybko i sprawnie.

Jeśli jednak nie masz projektu i potrzebujesz profesjonalnej wizualizacji, to zaproś nas na pomiar, a resztą zajmiemy się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wytycznymi. Jeśli zaakceptujesz projekt i wycenę, będziemy mogli przystąpić do procesu, w którym zajmujemy się produkcją mebli, a zakończymy go profesjonalnie przeprowadzonym montażem.

Realizacje

Nie boimy się wyzwań i trudnych do wykonania zleceń. Nasi klienci nauczyli nas, że nic nie jest niemożliwe i z zapałem spełnialiśmy nawet najtrudniejsze oczekiwania. Różnorodność zleceń pozwala nam czerpać radość z wykonanej pracy. Jeśli zastanawiasz się, jakie projekty wyszły spod naszej ręki w ostatnim czasie, to zapoznaj się ze zdjęciami zamieszczonymi poniżej.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button