MEBLE KUCHENNE

ZĄBKI

Budujesz dom? A może przeprowadzasz generalny remont? W takim razie potrzebne Ci będą meble kuchenne Ząbki, które odmienią wygląd Twojej kuchni i sprawią, że z przyjemnością będziesz w niej przebywać. Masz nieregularne i bardzo kłopotliwe pomieszczenie? W takim przypadku meble na wymiar Ząbki wspaniale dopasowują się do przestrzeni.

meble kuchenne Ząbki

O naszej firmie

Nasze doświadczenie sprawiło, że robimy to, co kochamy! Choć nabywanie wiedzy i praktyki zajęło wiele lat, nie zmniejszyło to w żadnym stopniu naszej fascynacji tym, że możemy stworzyć prawdziwe cuda z niczego. W 2014 roku rozpoczęliśmy działalność naszej firmy, która w ciągu tych kilku lat bardzo się rozwinęła i wypłynęła na szerokie wody.

Tworzymy rozpoznawalną i szanowaną markę na terenie stolicy i jej okolic, w tym Ząbek. To właśnie w tym rejonie podejmujemy najwięcej realizacji, których zwieńczeniem są nowoczesne i solidne meble kuchenne. Uwielbiamy nowe wyzwania i projektowanie mebli do problematycznych pomieszczeń!

Masz projekt od architekta? Zgłoś się do nas! Jesteśmy elastyczną firmą, która potrafi współpracować w każdym zakresie.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Jak dokonujemy pomiarów i wyceny?

Jeśli chcesz zamówić kuchnie na wymiar Ząbki, to musisz wiedzieć, że trafiłeś na osoby dokładne i sumienne! W taki właśnie sposób podchodzimy do każdego zlecenia.

Jeśli masz gotowy projekt, to nasza współpraca ograniczy się do akceptacji przesłanej przez nas wyceny i do produkcji mebli. Ten etap jest najbardziej czasochłonny, ale na dobre rzeczy czasem trzeba poczekać. Ostatni etap to montaż, który trwa najkrócej, bo znamy się na tym, co robimy.

Nie dokonuj samodzielnych pomiarów, zostaw to fachowcom! Przyjedziemy do Ciebie i dokonamy fachowej oceny pomieszczenia, a później dokładnego pomiaru. Stworzymy w pełni profesjonalny projekt kuchni i korzystną dla Ciebie wycenę. Jeśli zaakceptujesz naszą wycenę, rozpoczniemy produkcję Twoich mebli, którą zakończymy montażem.

meble kuchenne Ząbki

Realizacje

Od wielu lat mamy przyjemność współpracować z fantastycznymi ludźmi, którzy pozwalają nam rozwijać naszą kreatywność. To w ich domach i mieszkaniach, dajemy upust naszym umiejętnością i sprawiam, że ich wnętrza nabierają charakteru. Z radością podejmujemy się nowych, czasem niełatwych wyzwań, którymi teraz możemy się pochwalić. Jeśli jesteś zainteresowany, to zobacz kilka wykonanych przez nas projektów.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button