MEBLE NA WYMIAR

BRWINÓW

Szukasz fachowców, którzy lubią swoją pracę i do każdego projektu podchodzą z ogromnym zaangażowaniem? Wspaniale trafiłeś! Jeśli masz zamiar zmienić swoje stare meble kuchenne Brwinów na nowe, to jesteś we właściwym miejscu. Tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych mebli to nasza pasja. Z tej pasji powstała nasza firma i to, czym się zajmujemy. Eleganckie i praktyczne kuchnie na wymiar Brwinów to nasza specjalność!

meble kuchenne Brwinów

O firmie

Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu mebli na wymiar. Nasza firma na rynku jest już od 2014 roku, jednak początki działań i zdobywania wiedzy potrzebnej do tworzenia nowoczesnych projektów rozpoczęły się o wiele wcześniej.

Działamy w Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Meble kuchenne to nasza specjalność jednak to nie wszystko! Wykonujemy również inne meble na wymiar w tym szafy wnękowe. Działamy elastycznie i potrafimy dopasować się do oczekiwań klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw projekt dla klienta
i dopasować go do możliwości pomieszczenia i wystroju reszty domu. Naszą pasją jest tworzenie spójnych, nowoczesnych i estetycznych wnętrz, połączonych z innowacyjną technologią.

Wykonujemy również meble z gotowych projektów architektonicznych, dbając
o użycie najlepszych i najtrwalszych materiałów, które będą służyć zadowolonym klientom przez długie lata.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena- co dalej?

Chcesz zamówić kuchnie na wymiar Brwinów, jednak zastanawiasz się, jak wygląda proces wyceny?

Jeśli klient posiada gotowy projekt od architekta, to po jego otrzymaniu dokonujemy indywidualnej wyceny. Po sporządzeniu kosztorysu kontaktujemy się z Państwem i w przypadku akceptacji rozpoczynamy proces produkcji, który kończymy kompleksowym montażem mebli.

Jeśli klient nie posiada gotowego projektu, a jedynie ogólny zarys tego, czego oczekuje, to wykonujemy pomiar. Następnym etapem jest stworzenie wizualizacji nowych mebli w pomieszczeniu. W ten sposób nasi klienci będą w stanie zgłosić ewentualne pomysły. Na tym etapie uzgadniane są również rodzaje technologii, które będą wykorzystywane w nowo powstającej przestrzeni. Po akceptacji projektu przystępujemy do rozpoczęcia produkcji, której finiszem będzie montaż mebli

meble kuchenne Brwinów

Realizacje

Na swoim koncie mamy wiele ciekawych projektów, których realizacja była niejednokrotnie sprawdzianem naszych umiejętności. Takie wyzwania lubimy najbardziej, ponieważ mają one ogromny wpływ na nasz rozwój, dlatego możliwość wykonania każdego z nich, przyniosła nam wiele satysfakcji i radości. Niektóre z tych projektów możesz obejrzeć poniżej, jednak o wiele więcej znajdziesz, przechodząc do galerii.

Kontakt i Współpraca

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Interesują Cię zaprojektowanie
i wykonanie meble na wymiar Brwinów? A może już masz swój projekt
i szukasz godnego zaufania wykonawcy? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button