FAQ

Poznaj odpowiedzi na

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje kuchnia na wymiar? Ile kosztuje projekt kuchni? Jakie są terminy realizacji?

Cena kuchni na wymiar będzie zmieniać się w zależności od wielu czynników. Przede wszystkim:
  1. ilości szafek w pomieszczeniu – im więcej m2 tym wyższa cena;
  2. frontów, które mogą być dowolne: lakierowane, fornirowane, ryflowane,  akrylowe lub z płyty laminowanej;
  3. użytych akcesoriów oraz ich producenta: kosze Cargo, systemy narożne, systemy typu SERVO-DRIVE | Blum, użytego oświetlenia;
  4. blatów kuchennych, które mogą być z: drewna lakierowanego, płyty laminowanej Egger, konglomeratu, kamienia.
Różnorodność materiałów na fronty i blaty pozwala tę samą kuchnię wycenić w kilku wariantach – w zależności od budżetu, który mamy do dyspozycji. Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione elementy, cena najtańszej kuchni na wymiar zaczynać się będzie mniej więcej od 10 tyś. wzwyż.

Wycenę kuchni można otrzymać:

– po przesłaniu szkicu lub projektu na e-mail: biuro@kuchniaodstolarza.pl

Do wykonania wstępnej wyceny mebli kuchennych wystarczą nam wymiary pomieszczenia, opis wybranych materiałów, akcesoriów oraz informacje dotyczące indywidualnych upodobań i oczekiwań. Wycena kuchni jest bezpłatna.

Jak najbardziej. Jeśli posiadacie Państwo gotowy projekt, to prosimy przesłać go nam na e-mail: biuro@kuchniaodstolarza.pl , wraz z wymiarami pomieszczenia. Na tej podstawie dokonamy kalkulacji.

Czas oczekiwania zazwyczaj mieści się w okresie od 4 do 8 tygodni.

Jest on w dużej mierze uzależniony od wybranych materiałów, ilości projektów w kolejce oraz pory roku (jako iż w pewnych okresach jest naturalnie więcej zamówień niż w innych).

Produkcję mebli rozpoczynamy, jak tylko otrzymujemy płatność za fakturę zaliczkową – 50% wartości zamówienia.

Pomiar kuchni w domu klienta polega na dokładnym zmierzeniu obszaru przeznaczonego na meble oraz ustaleniu gdzie znajdują się przyłącza i w ten sposób powstaje pierwszy szkic kuchni.

Nawet, jeśli pomieszczenie nie jest wykończone dokonanie pomiarów pod meble jest możliwe. Wczesne planowanie rozkładu i funkcjonalności mebli jest często pomocne przy ustalaniu dalszego sposobu wykończenia pomieszczenia.  Po spotkaniu przesyłamy projekt mebli na wymiar wraz z konkretną ceną.

Zadzwoń i zamów pomiar: 609 907 905

Wizualizacja jest płatna 200 – 500zł.
Koszt wizualizacji po podpisaniu umowy zostanie odliczony od realizacji.

Wizualizację wykonujemy po wstępnym pomiarze kuchni i jest gotowa do 5 dni roboczych.

Fotorealistyczna wizualizacja, dzięki której można zobaczyć jak będą wyglądać zaplanowane meble. Profesjonalny program z dużą dokładnością obrazuje każdy szczegół. Istnieje również możliwość dopasowania idealnego oświetlenia oraz dodatków, dzięki czemu efekt końcowy będzie taki jaki sobie wymarzyliśmy.

Specjalizujemy się w projektowaniu mebli kuchennych, dlatego też realizację innych mebli na wymiar traktujemy jako uzupełnienie naszej oferty. Jeśli oprócz kuchni, chcielibyście zamówić również szafy lub inne zabudowy meblowe na wymiar, możemy podjąć się tego zlecenia całościowo.

Projekt mebli dobrze by już mieć przed rozpoczęciem remontu, oraz po wprowadzeniu budowy w stan zamknięty. Od projektu mebli będzie zależeć rozmieszczenie elementów, takich jak: oświetlenie oraz rozmieszczenie przyłączy wody.

Jeśli już kończycie remont/budowę to nic straconego! Dopasujemy meble na wymiar do takiego układu, jaki już jest.

Fronty akrylowe są bardziej wytrzymałe od frontów lakierowanych ze względu na akrylową powłokę. Dodatkowo, w przypadku finiszu na połysk, mają one o wiele lepszy współczynnik odbijania światła niż wersja lakierowana. Jeśli chcielibyście osiągnąć nowoczesny i zjawiskowy wygląd waszych mebli na wymiar, to polecamy fronty akrylowe.

Jeśli chodzi o fronty lakierowane, to ze względu na ich metodę produkcji, mają one o wiele większe możliwości w kwestii frezowania czy elementów ozdobnych. Jeśli planujecie dużo ozdobnych frezów/uchwytów/dekoracji, to polecamy fronty lakierowane.

W naszej ofercie stosujemy szuflady/siłowniki/okucia renomowanych firm (z którymi współpracujemy), takimi jak:

– Blum
– Rejs
– Gtv

W przypadku wystąpienia wady zobowiązujemy się do świadczenia usługi naprawczej w okresie 12 miesięcy od daty instalacji mebli.

Dodatki firmy Blum (systemy szuflad, podnośniki i zawiasy) objęte są dożywotnią gwarancją.

Oczywiście, możemy Tobie pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu w konkurencyjnej cenie, a następnie odebrać go ze sklepu i zainstalować w meblach.

Meble dostarczamy meblowozami na wskazany w umowie adres. Wcześniej każdy element Twojej nowej kuchni jest przez nas pakowany i dokładnie zabezpieczany, aby podczas transportu nic się nie uszkodziło.

Tak, wykonujemy montaż wszystkich produkowanych, tylko i wyłącznie, przez nas mebli.
Datę rozpoczęcia montażu ustalamy wspólnie z inwestorem.

Montaż kuchni trwa zazwyczaj dwa dni choć może zdarzyć się, że instalacja będzie trwała nieco dłużej np. w przypadku kuchni bardzo dużych lub o wysokim stopniu skomplikowania. Więcej szczegółów dotyczących montażu znajdziesz tutaj.

EGGER to globalna firma rodzinna założona w 1961 roku w Tyrolu w Austrii, gdzie obecnie ma swoją siedzibę. Firma zajmuje się produkcją płyt drewnopochodnych. EGGER posiada 20 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie w Europie i obu Amerykach. Obecnie posiada 25 biur sprzedaży na całym świecie. W tym w Polsce. Oferują 219 wzorów płyt w grubościach od 8 do 37.2 mm oraz różnych formatach.
kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button