MEBLE KUCHENNE

WIELISZEW

Chcesz wyposażyć swoją kuchnię w trwałe i solidne meble kuchenne Wieliszew? Pozwól nam stworzyć dla Ciebie zabudowę kuchenną na najwyższym poziomie, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem estetycznym i praktycznym. Zaprojektuje dla Ciebie Twoją kuchnię i zaproponujemy meble na wymiar Wieliszew, jakich dotąd nikt nie miał.

meble kuchenne Wieliszew

O nas

Cenimy solidność i profesjonalizm, dlatego naszą pracę wykonujemy najlepiej, jak tylko potrafimy. Nasza firma powstała w 2014 roku i od tamtego czasu zdobyła wielu zadowolonych klientów. To znajomość fachu i otwarcie się na potrzeby zleceniodawców pozwoliło nam wypłynąć na szerokie wody branży meblarskiej.

Działamy na terenie stolicy i okolic, w tym w Wieliszewie, a naszą specjalnością są innowacyjne i trwałe meble kuchenne. Nie boimy się zleceń trudnych, bo to one w efekcie przynoszą największą satysfakcję. Naszym atutem jest pozytywne podejście do każdego projektu, stosowanie trwałych i solidnych materiałów, które cieszą oko klientów przez długie lata.

Bardzo chętnie wykonujemy zlecenia gotowych projektów, które dostarczają nam nasi klienci.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Proces wyceny i pomiaru

Jesteś zdecydowany, żeby zamówić u nas kuchnie na wymiar Wieliszew, ale interesuje Cię, co się dzieje tuż po dokonaniu zamówienia? Cały harmonogram postępowania zamieściliśmy poniżej.

Przychodzisz do nas z gotowym projektem?

  • Ty nam przesyłasz projekt, a my odsyłamy gotową wycenę i określamy termin realizacji.
  • Jeśli zaakceptujesz wycenę, przystępujemy do procesu produkcji. To potrwa chwilę, ale warto uzbroić się w cierpliwość.
  • Przyjeżdżamy do Ciebie w umówionym terminie i sprawnie montujemy meble w Twoim mieszkaniu.

Nie masz projektu? To świetnie! Uwielbiamy wyzwania.

  • Umawiamy się na pomiar w Twoim domu. Po jego dokonaniu będziemy potrzebować chwilkę na stworzenie projektu i wyceny, którą do Ciebie wyślemy.
  • Po otrzymaniu projektu i wyceny możesz zaakceptować całość, zrezygnować, lub poprosić o wprowadzenie poprawek.
  • Zaakceptowałeś projekt? Fantastycznie! Teraz Twoje meble będą się produkować.
  • W umówionym terminie realizujemy montaż i w ten sposób będziesz mógł się cieszyć z nowej zabudowy kuchennej.
meble kuchenne Wieliszew

Realizacje

Mamy szczęście, że trafiamy na wspaniałych ludzi z genialnymi pomysłami. Choć niektóre z nich na pozór mogą wydawać się nieosiągalne, to w toku współpracy bardzo często okazuje się, że największe wyzwania przynoszą najlepsze efekty. Dzięki takim realizacjom zdobywamy nowe doświadczenia i czerpiemy wiedzę. Z chęcią podejmujemy się ciekawych projektów. Jeśli zastanawiasz się, co do tej pory zrobiliśmy dla naszych zadowolonych klientów, to poniżej znajdziesz kilka zdjęć, które uwieczniły nasze działania.

Kontakt i Współpraca

Skontaktuj się z nami, jeśli masz zamiar zamówić projekt kuchni! Z radością zaprojektujemy dla Ciebie meble na wymiar Wieliszew, ale również zamontujemy je w Twoim domu! Skontaktuj się z nami, korzystając z adresu e-mail lub numeru telefonu.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button