KUCHNIE NA WYMIAR

KARCZEW

Podjąłeś decyzję o zmianie mebli w kuchni? Ta decyzja może zmienić nie tylko Twoją kuchnię pod względem wizualnym, ale również samo podejście do przebywania w tym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zamówić meble kuchenne Karczew, to wspaniale trafiłeś! Jesteśmy profesjonalnie działająca firmą, która od lat tworzy eleganckie i ergonomiczne meble na wymiar Karczew.

meble kuchenne Karczew

O firmie

Naszą firmę cechuje ogromne doświadczenie, które nabyliśmy dzięki naszej wytrwałości i zamiłowaniu do tworzenia mebli na wymiar. Jako firma działamy już od 2014 roku, jednak nasz kontakt ze stolarstwem rozpoczął się o wiele wcześniej.

Obsługujemy klientów mieszkających na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma powstała z pasji i chęci stworzenia nowoczesnego i prężnie działającego przedsiębiorstwa. Naszą specjalnością, jest tworzenie mebli kuchennych, jednak nie stronimy od innych ciekawych projektów. Bardzo chętnie podejmujemy się zleceń, które są wyzwaniem, a jednocześnie możliwością do sprawdzenia własnych umiejętności.

Choć zazwyczaj tworzymy projekty od podstaw, zajmując się pomiarem, a kończąc na montażu mebli w domu klienta, to chętnie współpracujemy z architektami z osobami, które przychodzą do nas z własnym projektem.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Jak wygląda pomiar i wycena?

Po skontaktowaniu się z naszą firmą umawiamy się na pomiar w mieszkaniu klienta. Osoba odpowiedzialna za ten proces zapisuje dokładne wymiary pomieszczenia i ustala, jakie są oczekiwania w stosunku do mebli (kolor, rodzaj szafek, rodzaj uchwytów, zawiasów itp.). Po wykonanym pomiarze następuje tworzenie projektu i wyceny. Na tym etapie nanoszone są wszelkie zmiany i poprawki, które klient może bez przeszkód zgłaszać. Po akceptacji wyceny przechodzimy do produkcji i montażu mebli. Tak właśnie powstają kuchnie na wymiar Karczew.

W przypadku gotowych projektów przesyłamy klientowi jedynie naszą wycenę i możliwy termin realizacji zlecenia. Po akceptacji wyceny i umówieniu terminu przechodzimy do produkcji mebli, a później do ich montażu.

meble kuchenne Karczew

Nasze projekty

Na przełomie lat mieliśmy możliwość współpracować z wieloma klientami przy różnych realizacjach. Wiele z nich sprawiło, że nasze umiejętności i wiedza mogły się poszerzyć. Niektóre z nich dostępne są do wglądu poniżej, inne można zobaczyć, przechodząc do galerii.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button