KUCHNIE NA WYMIAR

KARCZEW

Podjąłeś decyzję o zmianie mebli w kuchni? Ta decyzja może zmienić nie tylko Twoją kuchnię pod względem wizualnym, ale również samo podejście do przebywania w tym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zamówić meble kuchenne Karczew, to wspaniale trafiłeś! Jesteśmy profesjonalnie działająca firmą, która od lat tworzy eleganckie i ergonomiczne meble na wymiar Karczew.

meble kuchenne Karczew

O firmie

Naszą firmę cechuje ogromne doświadczenie, które nabyliśmy dzięki naszej wytrwałości i zamiłowaniu do tworzenia mebli na wymiar. Jako firma działamy już od 2014 roku, jednak nasz kontakt ze stolarstwem rozpoczął się o wiele wcześniej.

Obsługujemy klientów mieszkających na terenie Warszawy i okolic. Nasza firma powstała z pasji i chęci stworzenia nowoczesnego i prężnie działającego przedsiębiorstwa. Naszą specjalnością, jest tworzenie mebli kuchennych, jednak nie stronimy od innych ciekawych projektów. Bardzo chętnie podejmujemy się zleceń, które są wyzwaniem, a jednocześnie możliwością do sprawdzenia własnych umiejętności.

Choć zazwyczaj tworzymy projekty od podstaw, zajmując się pomiarem, a kończąc na montażu mebli w domu klienta, to chętnie współpracujemy z architektami z osobami, które przychodzą do nas z własnym projektem.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Jak wygląda pomiar i wycena?

Po skontaktowaniu się z naszą firmą umawiamy się na pomiar w mieszkaniu klienta. Osoba odpowiedzialna za ten proces zapisuje dokładne wymiary pomieszczenia i ustala, jakie są oczekiwania w stosunku do mebli (kolor, rodzaj szafek, rodzaj uchwytów, zawiasów itp.). Po wykonanym pomiarze następuje tworzenie projektu i wyceny. Na tym etapie nanoszone są wszelkie zmiany i poprawki, które klient może bez przeszkód zgłaszać. Po akceptacji wyceny przechodzimy do produkcji i montażu mebli. Tak właśnie powstają kuchnie na wymiar Karczew.

W przypadku gotowych projektów przesyłamy klientowi jedynie naszą wycenę i możliwy termin realizacji zlecenia. Po akceptacji wyceny i umówieniu terminu przechodzimy do produkcji mebli, a później do ich montażu.

meble kuchenne Karczew

Nasze projekty

Na przełomie lat mieliśmy możliwość współpracować z wieloma klientami przy różnych realizacjach. Wiele z nich sprawiło, że nasze umiejętności i wiedza mogły się poszerzyć. Niektóre z nich dostępne są do wglądu poniżej, inne można zobaczyć, przechodząc do galerii.

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą z nami i planujesz zamówić meble na wymiar Karczew? Skontaktuj się z nami, wykorzystując formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer telefonu. Cieszymy się, że będziemy mogli podjąć z Tobą współpracę!

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button