MEBLE KUCHENNE

NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Interesują Cię meble kuchenne Nowy Dwór Mazowiecki wykonane na najwyższym poziomie? Chcesz stworzyć aranżację kuchni, która przetrwa długie lata? Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym i nowoczesnym wnętrzu, to jesteśmy w stanie wykonać je dla Ciebie. Z przyjemnością stworzymy wizualizację, a następnie stworzymy meble na wymiar Nowy Dwór Mazowiecki, które cechować się będą wysoką estetyką i nowoczesnością.

 

meble kuchenne Nowy Dwór Mazowiecki

Poznaj naszą firmę

Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem, które wciąż wzbogacamy podczas realizacji najróżniejszych projektów dla naszych klientów. Choć początek naszej działalności miał miejsce w 2014 roku, to znajomość branży związana i wiedza, którą nabyliśmy, jest efektem wcześniejszej współpracy z prawdziwymi ekspertami w dziedzinie meblarstwa.

Nasze działania realizujemy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. Specjalizujemy się w produkcji i montażu mebli kuchennych, jednak bardzo często otrzymujemy zlecenia na realizację większych projektów. Naszym celem jest zadowolenie klientów, którzy często polecają nasz usługi swoim znajomym. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się wdrożyć najnowsze rozwiązania.

Chętnie podejmujemy się również tworzeniu mebli z gotowych projektów. Mamy spore doświadczenie we współpracy z architektami i nie boimy się podejmować ciekawych wyzwań.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Wycena unikalnego projektu i dokonanie pomiaru

Podjąłeś już decyzję i chcesz zamówić kuchnie na wymiar Nowy Dwór Mazowiecki, ale nie wiesz, na czym polega pomiar i wycena? Poniżej znajdziesz pełny opis działań.

Posiadasz gotowy projekt? W takim wypadku wystarczy, że nam go prześlesz, a na jego podstawie dokonamy wyceny. W tym wypadku przeprowadzenie pomiaru nie będzie konieczne. Po przygotowaniu wyceny, wyślemy ją do Twojej akceptacji, a następnie przystąpimy do działań, których celem będzie wykonanie zlecenia.

Nie masz własnego pomiaru? Nic nie szkodzi! Zrobimy go dla Ciebie po wcześniejszym wykonaniu szczegółowego pomiaru. Opracujemy również odpowiednią wizualizację, która pozwoli Ci na podjęcie decyzji dotyczącej wyglądu mebli. Projekt i kosztorys wysyłamy łącznie, po akceptacji przystępujemy do produkcji mebli. Końcem naszych działań będzie montaż wykonany w Twoim domu.

meble kuchenne Nowy Dwór Mazowiecki

Realizacje

Lubimy to, co robimy, dlatego każda kuchnia, która wychodzi z naszego warsztatu, odzwierciedla naszą pasję. W realizację projektów wkładamy całe serce i nie boimy się podejmować wyzwań. Możliwość ciągłego nabywania wiedzy i umiejętności pozwala nam na unikalne podejście do każdego zlecenia. Chcesz wiedzieć nad czym ostatnio pracowaliśmy? Obejrzyj kilka projektów i przekonaj się, że i Ty możesz mieć wspaniałe meble kuchenne.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button