KUCHNIE NA WYMIAR

WYSZKÓW

Szukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie meble kuchenne Wyszków? Wspaniale trafiłeś. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych. Z powodzeniem można rzec, że meble na wymiar Wyszków to nasza specjalność! Zamów u nas projekt
i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

meble kuchenne Wyszków

O nas

Jako firma działamy już od 2014 roku i na swoim koncie mamy wiele ciekawych projektów. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy dużo wcześniej, pracując w innych przedsiębiorstwach, które podobnie jak my teraz, zajmowały się robieniem mebli na wymiar. Dzięki temu mogliśmy poznać branżę od podszewki i stworzyć firmę, którą pokochają nasi klienci.

Działamy w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach takich jak Wyszków. Naszą specjalnością są meble kuchenne, ale realizowaliśmy również inne ciekawe zamówienia. W pracy kierujemy się uczciwością, solidnością i chęcią zadowolenia naszych klientów. Dzięki temu sami również czerpiemy radość z tego, co robimy.

Choć jesteśmy w pełni samodzielni, nie boimy się współpracować z architektami, którzy dostarczają nam własne projekty zabudowy meblowej!

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i szybka wycena

Zamów u nas kuchnie na wymiar Wyszków, a przekonasz się, jak sprawny i szybki może być montaż. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że trafiłeś na profesjonalistów.

Prześlij nam gotowy projekt i przekonaj się jak szybko działamy. Po otrzymaniu projektu błyskawicznie dokonujemy wyceny, a po akceptacji przechodzimy do czynnych działań, których celem będzie stworzenie Twojej kuchni marzeń. Jeśli wszystko będzie gotowe, zjawimy się u Ciebie i zamontujemy meble kuchenne.

Nie masz projektu i nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar, a cała nasza współpraca potoczy się lawinowo. Po pomiarze wykonamy dla Ciebie unikalny projekt i wycenę, a później zjawimy się powtórnie, żeby zamontować zamówione przez Ciebie meble.

Realizacje

Z ogromną pasją podchodzimy do zleceń, które powierzają nam nasi klienci. Przez lata prowadziło to nas po drodze pełnej zakrętów, ale za każdym z nich odkrywaliśmy radość i wdzięczność. To budujące, gdy możesz pracować z ludźmi, którym sprawiasz radość wykonaną pracą. Takie współprace dają szczęście również nam, bo sprawiają, że z radością podejmujemy inne, czasem niełatwe wyzwania. Dowiedz się, jakie z jakich projektów jesteśmy najbardziej dumni, przeglądając poniższe zdjęcia.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button