KUCHNIE NA WYMIAR

WYSZKÓW

Szukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie meble kuchenne Wyszków? Wspaniale trafiłeś. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych. Z powodzeniem można rzec, że meble na wymiar Wyszków to nasza specjalność! Zamów u nas projekt
i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

meble kuchenne Wyszków

O nas

Jako firma działamy już od 2014 roku i na swoim koncie mamy wiele ciekawych projektów. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy dużo wcześniej, pracując w innych przedsiębiorstwach, które podobnie jak my teraz, zajmowały się robieniem mebli na wymiar. Dzięki temu mogliśmy poznać branżę od podszewki i stworzyć firmę, którą pokochają nasi klienci.

Działamy w Warszawie, a także w okolicznych miejscowościach takich jak Wyszków. Naszą specjalnością są meble kuchenne, ale realizowaliśmy również inne ciekawe zamówienia. W pracy kierujemy się uczciwością, solidnością i chęcią zadowolenia naszych klientów. Dzięki temu sami również czerpiemy radość z tego, co robimy.

Choć jesteśmy w pełni samodzielni, nie boimy się współpracować z architektami, którzy dostarczają nam własne projekty zabudowy meblowej!

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i szybka wycena

Zamów u nas kuchnie na wymiar Wyszków, a przekonasz się, jak sprawny i szybki może być montaż. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że trafiłeś na profesjonalistów.

Prześlij nam gotowy projekt i przekonaj się jak szybko działamy. Po otrzymaniu projektu błyskawicznie dokonujemy wyceny, a po akceptacji przechodzimy do czynnych działań, których celem będzie stworzenie Twojej kuchni marzeń. Jeśli wszystko będzie gotowe, zjawimy się u Ciebie i zamontujemy meble kuchenne.

Nie masz projektu i nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar, a cała nasza współpraca potoczy się lawinowo. Po pomiarze wykonamy dla Ciebie unikalny projekt i wycenę, a później zjawimy się powtórnie, żeby zamontować zamówione przez Ciebie meble.

Realizacje

Z ogromną pasją podchodzimy do zleceń, które powierzają nam nasi klienci. Przez lata prowadziło to nas po drodze pełnej zakrętów, ale za każdym z nich odkrywaliśmy radość i wdzięczność. To budujące, gdy możesz pracować z ludźmi, którym sprawiasz radość wykonaną pracą. Takie współprace dają szczęście również nam, bo sprawiają, że z radością podejmujemy inne, czasem niełatwe wyzwania. Dowiedz się, jakie z jakich projektów jesteśmy najbardziej dumni, przeglądając poniższe zdjęcia.

Kontakt i Współpraca

Wiesz już gdzie zamówić eleganckie meble na wymiar Wyszków? Napisz do nas i dowiedz się więcej o naszych działaniach. Skorzystaj
z adresu e-mail lub zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button