MEBLE KUCHENNE

JANKI

Wymień swoje obecne, wieloletnie meble na nowe meble kuchenne Janki! Znudziły Ci się stare i mocno sfatygowane meble? Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty na wykonanie projektu i montaż mebli. Twoja kuchnia ma skomplikowany układ? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci jak dysponować posiadaną przestrzenią. Wybierz nasz meble na wymiar Janki.

meble kuchenne Janki

O firmie

Wieloletnia praktyka, którą nabyliśmy podczas naszej działalności, sprawiła że jesteśmy wiodącą firmą zajmująca się montażem mebli na wymiar. Na rynku warszawskim jesteśmy już od 2014 roku i z powodzeniem działamy na terenie stolicy i jej okolic.

Choć najczęściej działamy na terenie stolicy, to naszymi klientami są również osoby z pobliskich miejscowości jak Janki. Najczęściej wykonujemy meble kuchenne, ale nie zamykamy się również na inne projekty. Z ciekawością podchodzimy do nowych wyzwań, a nawet najtrudniejszych realizacji. Do każdego nowego projektu podchodzimy z zapałem i zapasem świeżej energii, bo to ona pozwala nam zmieniać pracę w hobby.

Nie przerażają nas gotowe projekty, które dostarczają nam nasi klienci. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę i chętnie podejmujemy się ciekawych realizacji.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Jak wygląda pomiar i wycena?

Chcąc zamówić kuchnie na wymiar Janki, musisz wiedzieć jak wygląda przeprowadzenie pomiaru i wyceny danego projektu.

Masz gotowy projekt i szukasz wykonawcy? To maksymalnie skraca wycenę, ponieważ wystarczy nam kilka obliczeń w oparciu o dostarczony przez Ciebie projekt, a wycena może się znaleźć na Twojej skrzynce mailowej. Po otrzymaniu wyceny to Ty decydujesz czy chcesz z nami podjąć współpracę.

Nie masz gotowego projektu? My wykonamy go dla Ciebie. Nasz doświadczony pomiarzysta zjawi się w Twoim mieszkaniu w umówionym terminie i dokona pomiaru pomieszczenia. Po uzgodnieniu szczegółów dotyczących wykorzystanych technologii i materiałów, z których mają zostać wykonane meble, zostaną zrobione projekt i wycena. Dopiero po zaakceptowaniu wyceny i projektu ruszamy z produkcją Twoich nowych i eleganckich mebli kuchennych, które sprawią, że codzienne korzystanie z kuchni będzie przyjemniejsze i łatwiejsze.

 
meble kuchenne Janki

Realizacje

Mamy szczęście, że wielu klientów nam zaufało i powierzyło nam wykonanie mebli do własnego domu. Dzięki temu mieliśmy szansę na wykonanie wspaniałych projektów i na poszerzenie wiedzy i umiejętności. Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy do każdego zlecenia, którego zakończenie ukoronowane jest zadowoleniem klienta. Jeśli jesteś zainteresowany naszą praca, to zapraszamy do obejrzenia kilku realizacji.

Kontakt i Współpraca

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Interesują Cię zaprojektowanie
i wykonanie meble na wymiar Brwinów? A może już masz swój projekt
i szukasz godnego zaufania wykonawcy? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button