MEBLE KUCHENNE

JANKI

Wymień swoje obecne, wieloletnie meble na nowe meble kuchenne Janki! Znudziły Ci się stare i mocno sfatygowane meble? Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty na wykonanie projektu i montaż mebli. Twoja kuchnia ma skomplikowany układ? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci jak dysponować posiadaną przestrzenią. Wybierz nasz meble na wymiar Janki.

meble kuchenne Janki

O firmie

Wieloletnia praktyka, którą nabyliśmy podczas naszej działalności, sprawiła że jesteśmy wiodącą firmą zajmująca się montażem mebli na wymiar. Na rynku warszawskim jesteśmy już od 2014 roku i z powodzeniem działamy na terenie stolicy i jej okolic.

Choć najczęściej działamy na terenie stolicy, to naszymi klientami są również osoby z pobliskich miejscowości jak Janki. Najczęściej wykonujemy meble kuchenne, ale nie zamykamy się również na inne projekty. Z ciekawością podchodzimy do nowych wyzwań, a nawet najtrudniejszych realizacji. Do każdego nowego projektu podchodzimy z zapałem i zapasem świeżej energii, bo to ona pozwala nam zmieniać pracę w hobby.

Nie przerażają nas gotowe projekty, które dostarczają nam nasi klienci. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę i chętnie podejmujemy się ciekawych realizacji.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Jak wygląda pomiar i wycena?

Chcąc zamówić kuchnie na wymiar Janki, musisz wiedzieć jak wygląda przeprowadzenie pomiaru i wyceny danego projektu.

Masz gotowy projekt i szukasz wykonawcy? To maksymalnie skraca wycenę, ponieważ wystarczy nam kilka obliczeń w oparciu o dostarczony przez Ciebie projekt, a wycena może się znaleźć na Twojej skrzynce mailowej. Po otrzymaniu wyceny to Ty decydujesz czy chcesz z nami podjąć współpracę.

Nie masz gotowego projektu? My wykonamy go dla Ciebie. Nasz doświadczony pomiarzysta zjawi się w Twoim mieszkaniu w umówionym terminie i dokona pomiaru pomieszczenia. Po uzgodnieniu szczegółów dotyczących wykorzystanych technologii i materiałów, z których mają zostać wykonane meble, zostaną zrobione projekt i wycena. Dopiero po zaakceptowaniu wyceny i projektu ruszamy z produkcją Twoich nowych i eleganckich mebli kuchennych, które sprawią, że codzienne korzystanie z kuchni będzie przyjemniejsze i łatwiejsze.

 
meble kuchenne Janki

Realizacje

Mamy szczęście, że wielu klientów nam zaufało i powierzyło nam wykonanie mebli do własnego domu. Dzięki temu mieliśmy szansę na wykonanie wspaniałych projektów i na poszerzenie wiedzy i umiejętności. Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy do każdego zlecenia, którego zakończenie ukoronowane jest zadowoleniem klienta. Jeśli jesteś zainteresowany naszą praca, to zapraszamy do obejrzenia kilku realizacji.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Wycena

Kliknij na 1 z poniższych formularzy:

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button