MEBLE KUCHENNE

JABŁONNA

Stanąłeś przed trudnym zadaniem, jakim jest wybór odpowiedniego fachowca, który stworzy dla Ciebie piękne i funkcjonalne meble kuchenne Jabłonna? Znalazłeś się w doskonałym miejscu, ponieważ naszą pasją jest projektowanie i montaż mebli. To właśnie z zamiłowania do nowych projektów i wyzwań powstała nasza firma, w której możesz zamówić praktyczne i nowoczesne kuchnie na wymiar Jabłonna, ale nie tylko. Wprowadzamy w życie również inne ciekawe pomysły.

meble kuchenne Jabłonna

O firmie

Zdobyte przez nas ogromne doświadczenie, pozwala nam działać w branży meblarskiej już od 2014 roku i możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Wiedzę o tworzeniu mebli od podstaw czerpaliśmy od najlepszych, dlatego teraz możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Projektowanie i montaż mebli stał się naszym pomysłem na życie, w którym łączymy pasję i pracę. Naszą specjalnością są kuchnie na wymiar Jabłonna, które tworzymy od podstaw, a także w zgodzie o dostarczone nam projekty. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się zaproponować nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Meble kuchenne naszego autorstwa charakteryzują się starannością i estetycznym wykonaniem.

Jesteśmy elastyczni, dlatego z chęcią pracujemy w oparciu o dostarczone nam projekty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena- co dalej?

Jeśli interesują Cię kuchnie na wymiar Jabłonna, ale nie do końca wiesz, jak wygląda współpraca z naszą firmą, to zapoznaj się kolejnością postępowania.

Osoba, która zgłasza się do nas z gotowym projektem, ma możliwość otrzymania szybkiej wyceny, ponieważ w jej przypadku nie musimy umawiać się na pomiar i tworzyć wizualizacji od nowa. Wówczas otrzymuje od nas informację o cenie całej usługi i ma możliwość podjęcia współpracy.

Nie powinni się martwić klienci, którzy nie mają gotowych projektów, bo w ich przypadku to my wykonamy pomiar i stworzymy odpowiednią wizualizację. Jeśli projekt zostanie zatwierdzony, wówczas przejdziemy do wyceny całej usługi, która zakończy się produkcją mebli i ich montażem w domu klienta.

Realizacje

Na przestrzeni lat mieliśmy możliwość wykazania swoich umiejętności w wielu różnych projektach. Niektóre z nich były łatwe, inne były sporym wyzwaniem, któremu sprostaliśmy.

Projekty wymagające i ciekawe lubimy najbardziej i nie boimy się ich podejmować. Cenimy sobie trudne zadania, które mają wpływ na nasz rozwój, dlatego też z satysfakcją dzielimy się naszą pracą z Tobą. Obejrzyj zdjęcia zamieszczone poniżej. 

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button