MEBLE KUCHENNE

KONSTANCIN JEZIORNA

Podobają Ci się eleganckie i nowoczesne meble kuchenne Konstancin Jeziorna? Twoja kuchnia potrzebuje remontu, a meble są już stare i zupełnie niemodne? Powierz nam stworzenie nowoczesnych i ergonomicznych mebli do Twojej kuchni. Zaufaj osobom, które mają ogromne doświadczenie i zaprojektują dla Ciebie fantastyczne meble na wymiar Konstancin Jeziorna.

meble kuchenne Konstancin Jeziorna

O firmie

Nasze doświadczenie nabywaliśmy na przestrzeni wielu lat działalności. Choć firma na rynku jest już od 2014 roku, to nasz kontakt z projektowaniem i montażem mebli kuchennych rozpoczął się o wiele wcześniej. Mieliśmy szansę zdobywać doświadczenie u najlepszych w tej branży, co pozwoliło nam na wyszlifowanie umiejętności i nabycie odpowiedniej wiedzy.

Działamy na obszarze Konstancin Jeziorna i okolicznych miast. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, ale jesteśmy otwarci na inne ciekawe wyzwania, których chętnie się podejmujemy. Szanujemy opinię naszych klientów i każdy projekt, tworzymy w oparciu o ich wytyczne, dodając coś od siebie i doradzając w kwestiach doboru materiałów i nie tylko.

Współpracujemy również z osobami, które dostarczają nam gotowe projekty. Podczas takich współprac również dajemy z siebie wszystko i staramy się zadowolić naszych klientów sprawnym i profesjonalnym wykonaniem montażu.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Jak wygląda pomiar
i wycena?

Najlepsze kuchnie na wymiar Konstancin Jeziorna to nasza specjalność, dlatego zapoznaj się z przebiegiem naszych działań i dokonaj zamówienia!

Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz profesjonalnego pomiaru i oryginalnego projektu kuchni. Zaraz po dokonanym pomiarze przystępujemy do działań mających na celu stworzenie unikalnego i funkcjonalnego projektu, a także wyceny. Jeśli zaakceptujesz całość, będziemy mogli przystąpić do realizacji zlecenia. Końcem naszej współpracy będzie zamontowanie mebli kuchennych w Twojej kuchni.

Masz gotowy projekt? Prześlij go do nas, a błyskawicznie otrzymasz odpowiedź z wyceną współpracy. Jeśli ją zaakceptujesz, rozpoczniemy proces, który będzie miał na celu stworzenie mebli do Twojej kuchni.

meble kuchenne Konstancin Jeziorna

Realizacje

Na naszym koncie mamy wiele ciekawych projektów. Niektóre z nich okazywały się łatwiejsze inne trudniejsze, jednak realizacja każdego z nich przynosiła nam ogromną satysfakcję. Chętnie podejmujemy działania, które sprawiają, że ulepszają się nasze umiejętności. Jeśli chcesz zobaczyć, z jakimi projektami mieliśmy do czynienia, to poniżej znajdziesz kilka ciekawych zdjęć.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button