MEBLE KUCHENNE

KONSTANCIN JEZIORNA

Podobają Ci się eleganckie i nowoczesne meble kuchenne Konstancin Jeziorna? Twoja kuchnia potrzebuje remontu, a meble są już stare i zupełnie niemodne? Powierz nam stworzenie nowoczesnych i ergonomicznych mebli do Twojej kuchni. Zaufaj osobom, które mają ogromne doświadczenie i zaprojektują dla Ciebie fantastyczne meble na wymiar Konstancin Jeziorna.

meble kuchenne Konstancin Jeziorna

O firmie

Nasze doświadczenie nabywaliśmy na przestrzeni wielu lat działalności. Choć firma na rynku jest już od 2014 roku, to nasz kontakt z projektowaniem i montażem mebli kuchennych rozpoczął się o wiele wcześniej. Mieliśmy szansę zdobywać doświadczenie u najlepszych w tej branży, co pozwoliło nam na wyszlifowanie umiejętności i nabycie odpowiedniej wiedzy.

Działamy na obszarze Konstancin Jeziorna i okolicznych miast. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, ale jesteśmy otwarci na inne ciekawe wyzwania, których chętnie się podejmujemy. Szanujemy opinię naszych klientów i każdy projekt, tworzymy w oparciu o ich wytyczne, dodając coś od siebie i doradzając w kwestiach doboru materiałów i nie tylko.

Współpracujemy również z osobami, które dostarczają nam gotowe projekty. Podczas takich współprac również dajemy z siebie wszystko i staramy się zadowolić naszych klientów sprawnym i profesjonalnym wykonaniem montażu.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Jak wygląda pomiar
i wycena?

Najlepsze kuchnie na wymiar Konstancin Jeziorna to nasza specjalność, dlatego zapoznaj się z przebiegiem naszych działań i dokonaj zamówienia!

Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz profesjonalnego pomiaru i oryginalnego projektu kuchni. Zaraz po dokonanym pomiarze przystępujemy do działań mających na celu stworzenie unikalnego i funkcjonalnego projektu, a także wyceny. Jeśli zaakceptujesz całość, będziemy mogli przystąpić do realizacji zlecenia. Końcem naszej współpracy będzie zamontowanie mebli kuchennych w Twojej kuchni.

Masz gotowy projekt? Prześlij go do nas, a błyskawicznie otrzymasz odpowiedź z wyceną współpracy. Jeśli ją zaakceptujesz, rozpoczniemy proces, który będzie miał na celu stworzenie mebli do Twojej kuchni.

meble kuchenne Konstancin Jeziorna

Realizacje

Na naszym koncie mamy wiele ciekawych projektów. Niektóre z nich okazywały się łatwiejsze inne trudniejsze, jednak realizacja każdego z nich przynosiła nam ogromną satysfakcję. Chętnie podejmujemy działania, które sprawiają, że ulepszają się nasze umiejętności. Jeśli chcesz zobaczyć, z jakimi projektami mieliśmy do czynienia, to poniżej znajdziesz kilka ciekawych zdjęć.

Kontakt i Współpraca

Marzysz, aby ekskluzywne meble na wymiar Konstancin Jeziorna znalazły się w Twoim domu? W takim razie zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami, pisząc na podany adres e-mail, w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button