MEBLE KUCHENNE

ŁOMIANKI

Masz dość swoich starych i brzydkich mebli w kuchni? Twoje koleżanki cieszą się z nowej i funkcjonalnej zabudowy, a Ty męczysz się z nieporęcznymi i źle zaprojektowanymi szafkami? Zamów nowe meble kuchenne Łomianki i zmień wygląd swojej kuchni na nowoczesny i elegancki. Nie masz pomysłu, jak ma wyglądać Twoja kuchnia? Nie martw się! Zaprojektujemy dla Ciebie meble na wymiar Łomianki!

meble kuchenne Łomianki

O firmie

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie projektowania i montowanie mebli kuchennych.
Nasza firma z powodzeniem działa już od 2014 roku. Każdego dnia nabywamy nowe umiejętności, które chętnie wykorzystujemy przy realizacjach nowych projektów. Choć naszą wiedzę zaczęliśmy zdobywać jeszcze przed rozpoczęciem samodzielnej działalności, to nie osiadam na laurach i wciąż staramy się poznawać nowoczesne rozwiązania.

Wykonujemy meble na wymiar na terenie Łomianek i okolic. Specjalizujemy się głównie w produkcji mebli kuchennych, jednak zajmujemy się również innymi ciekawymi projektami. Naszym celem jest zadowolenie klientów i osiągnięcie satysfakcji z realizowania powierzonych nam zleceń. Do każdego projektu podchodzimy z precyzją i w sposób indywidualny.

Chętnie realizujemy również gotowe projekty, dostarczane przez naszych klientów. Dbamy o jakość wykorzystywanych materiałów i staramy się dbać o najwyższą jakość naszych usług.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Na czym polega pomiar
i wycena projektu?

Realizujemy zamówienia na kuchnie na wymiar Łomianki, świadcząc profesjonalne usługi. Zapoznaj się z tym, jak będzie wyglądać nasza współpraca.

Masz swoją wizję tego, jak powinna wyglądać Twoja kuchnia? To wspaniale! Pomożemy Ci ją urealnić i stworzymy dla Ciebie w pełni profesjonalny projekt, który poprzedzony będzie wcześniejszym pomiarem. Po otrzymaniu projektu dostaniesz również kosztorys naszej współpracy. W ten sposób podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Kolejnym krokiem będzie produkcja szaf kuchennych i ich montaż u Ciebie w domu.

Masz gotowy projekt? Chętnie realizujemy zadania, które powierzają nam nasi klienci. Prześlij nam projekt, a zyskasz szybką i w pełni profesjonalną wycenę. Kolejnymi działaniami będzie wyrób mebli i montaż w Twojej kuchni.

Realizacje

Podjąłeś już decyzję, ale potrzebujesz ostatecznego potwierdzenia, że jesteśmy tą firmą, której szukasz? Na przestrzeni lat mieliśmy okazję stworzyć wiele ciekawych mebli kuchennych, których realizacja została uwieczniona na zdjęciach. Dzięki temu z chęcią prezentujemy, jak zdobywaliśmy doświadczenie i radziliśmy sobie z najbardziej wymagającymi projektami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button