MEBLE KUCHENNE

PRUSZKÓW

Budujesz dom lub niedawno kupiłeś mieszkanie i musisz je urządzić? Nie chcesz korzystać z usług architekta i wystrój wnętrz chcesz zorganizować we własnym zakresie? Zamów u nas meble kuchenne Pruszków, a damy Ci gwarancję dobrej ceny i wysokiej jakości usług. Wykonamy indywidualny projekt kuchni, dzięki czemu z łatwością wyobrazisz sobie, jak meble na wymiar Pruszków dopasowują się do Twojego mieszkania.

meble kuchenne Pruszków

O nas

Nasze początki nie były łatwe. Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku i od samego początku zdawaliśmy sobie sprawę, że musimy się wyróżniać, aby zaskarbić sobie zaufanie klientów. Powoli rozwijaliśmy naszą firmę, realizując coraz więcej projektów i obserwując coraz większe zadowolenie naszych zleceniodawców.

Naszą działalność prowadzimy na terenie stolicy i jej okolic, w tym Pruszkowa. Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie, dlatego ciągle pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności. Największą radością jest dla nas nasza rodzina i praca, która przynosi wiele satysfakcji.

Bardzo lubimy wykonywać zlecenia od samego początku, zaczynając na pomiarze poprzez wykonanie projektu, a kończąc na montażu, jednak z chęcią realizujemy również gotowe projekty.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Interesują Cię kuchnie na wymiar Pruszków, ale nie do końca wiesz, jak miałaby wyglądać nasza współpraca? Zapoznaj się z informacją zawartą poniżej.

Szukasz wykonawcy gotowego projektu? Nie raz współpracowaliśmy w oparciu o projekt stworzony przez architekta! Po dostarczeniu go do nas prześlemy Ci wycenę, a Twoim zadaniem będzie tylko jej akceptacja i oczekiwanie na szybki montaż mebli w Twoim domu.

Nie masz projektu, a marzy Ci się nowoczesne wnętrze kuchenne? Nic straconego! Zgłoś się do nas, a wykonamy fachowy pomiar, a później prześlemy do Ciebie realistyczny projekt Twoich mebli kuchennych i wycenę. Jeśli zaakceptujesz całość, bardzo szybko przystąpimy do realizacji zamówienia, które zakończymy montażem w Twoim domu.

meble kuchenne Pruszków

Realizacje

Do tej pory mieliśmy okazję pracować nad wspaniałymi projektami, których realizacja przyniosła nam wiele satysfakcji. Nie boimy się wyzwań, dlatego z zapałem podchodzimy do najtrudniejszych oczekiwań klientów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy pracować zarówno z własnymi projektami, jak i realizować założenia innych. Jeśli jesteś ciekawy, jakie meble stworzyliśmy do tej pory, to poniżej znajdziesz kilka ciekawych aranżacji.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Wycena

Kliknij na 1 z poniższych formularzy:

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button