MEBLE NA WYMIAR

OTWOCK

Podobają Ci się stylowe i nowoczesne meble? Od jakiegoś czasu myślisz o zmianach, które chcesz wprowadzić w swojej kuchni? Zamów u nas solidne meble kuchenne Otwock, a przekonasz się, jak zmieni się Twoja jakość życia. Nie zwlekaj i nie zastanawiaj się zbyt długo, bo meble na wymiar Otwock mają ogromną zaletę! Są skrojone tak, aby idealnie pasowały do Twojej kuchni!

meble kuchenne Otwock

O firmie

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy, pracując u fachowców, którzy kochali swoją pracę. Choć nasza firma działa od 2014, to miłość do tworzenia nowych projektów meblowych zrodziła się dużo wcześniej. Naszym głównym celem jest rozwój i zadowolenie klientów.

Działamy na terenie stolicy i jej okolic, między innymi w Otwocku. Nie boimy się ciężkiej pracy, bo to dzięki niej czerpiemy radość i satysfakcję z tego, co robimy. Cieszymy się, gdy naszą pracę doceniają zadowoleni klienci i polecają nas swoim znajomym. Największą radość sprawiają nam projekty, które możemy realizować od samego początku, jednak nie zamykamy się na inne propozycje.

Jesteśmy elastyczni i z chęcią podejmujemy współpracę z osobami, które przychodzą do nas ze swoim gotowym projektem.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Nie wahaj się i zamów u nas kuchnie na wymiar Otwock. Nie obawiaj się procesu wyceny! Jesteśmy elastyczni i zawsze chcemy zadowolić naszych klientów.

Nie czekaj i zgłoś się do nas z gotowym projektem! Dzięki temu całkowicie ominiesz konieczność wykonania pomiaru, a my ekspresowo prześlemy do Ciebie wycenę współpracy. Jeśli ją zaakceptujesz, to od razu przejdziemy do procesu zamawiania materiałów i produkcji mebli. Na końcu przywieziemy do Ciebie gotową zabudowę i zamontujemy ją w odpowiednim miejscu.

Zgłoś się do nas po unikalny i nowoczesny projekt kuchni. Jeśli tylko wiesz, na czym Ci zależy, to wspólnie możemy stworzyć eleganckie wnętrze. Po dokonaniu pomiaru stworzymy projekt pomieszczenia i przedstawimy wycenę. Jeśli ją zaakceptujesz, zaczniemy robić Twoje meble w naszym warsztacie, a później zamontujemy je w Twojej kuchni!

meble kuchenne Otwock

Realizacje

Misje specjalne to dla nas pestka. Do tej pory mieliśmy okazję pracować dla najbardziej wymagających klientów, co wyostrzyło nasze poczucie estetyki i pozwoliło rozwinąć skrzydła. Bardzo chętnie podejmujemy się różnego rodzaju wyzwań, bo to one sprawiają, że każdego dnia możemy się bardziej rozwijać. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi ostatnimi projektami, to obejrzyj poniższe fotografie lub przejdź do zakładki galeria.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

Call Now Button