KUCHENIE NA WYMIAR

PIASTÓW

Odwiedzasz swoje znajome i masz wrażenie, że ich kuchnie są takie same? Za niedługo i Ciebie czeka remont, ale nie chcesz, żeby Twoje meble kuchenne Piastów były takie same jak mają Twoje znajome? Zamów u nas indywidualny projekt, a szybko zorientujesz się, że Twoja kuchnia może wyglądać zupełnie inaczej. Meble na wymiar Piastów dają ogromne możliwości, które warto wykorzystać.

meble kuchenne Piastów

O firmie

Jesteśmy osobami, które posiadają bogate doświadczenie i w branży meblarskiej jesteśmy już od wielu lat. Choć początek działalności naszej firmy miał miejsce w 2014 roku, to my wiedzę i doświadczenie zgromadziliśmy już o wiele wcześniej. Zależało nam na stworzeniu tego specjalnego miejsca, w którym nasi klienci będą mogli z radością zamawiać różnego rodzaju meble na wymiar.

Wykonujemy zlecenia w Warszawie i jej okolicach, w tym w Piastowie. Nie straszna nam ciężka praca, bo to ona pozwala czerpać największą satysfakcję z realizacji projektu. Największą radość sprawia nam widok zadowolonych klientów, którzy często nie spodziewali się tak wspaniałego efektu naszej pracy.

Nie boimy się wyzwań i z ciekawością podchodzimy do gotowych projektów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Nie czekaj ani chwili dłużej, bo nowoczesne i praktyczne kuchnie na wymiar Piastów mogą być Twoje już teraz. Wystarczy jeden ruch z Twojej strony!

Potrzebujesz pomocy fachowców? Wykonujemy nowoczesne i unikalne projekty w oparciu o Twoje oczekiwania i założenia. Umów się z nami na pomiar, a po jego wykonaniu dostaniesz innowacyjny i nowoczesny projekt kuchni wraz z wyceną. Gdy zaakceptujesz całość, rozpoczniemy prace, które będą miały na celu wyprodukowanie Twoich mebli i szybki montaż.

Masz swój projekt i szukasz godnego zaufania wykonawcy? Świetnie trafiłeś. Z radością realizujemy gotowe projekty. Po dostarczeniu go do nas prześlemy Ci nasz cennik i będziemy mogli rozpocząć współpracę. Produkcja i montaż mebli zostanie fachowo i szybko przeprowadzony.

meble kuchenne Piastów

Realizacje

Najcięższe zlecenia to nasza specjalność. Jeśli wszyscy odmawiają realizacji, to my się jej podejmujemy i z zadowoleniem obserwujemy jak nasi klienci odchodzą od nas usatysfakcjonowani. Największą nagrodą jest polecenie naszych usług znajomym. Wtedy mamy pewność, że to, co robimy, wykonujemy dobrze i z najwyższą precyzją. Poniżej możesz znaleźć kilka nowoczesnych projektów, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button