KUCHNIE NA WYMIAR

GRODZISK MAZOWIECKI

Oddaj swoją kuchnię w ręce osób, dla których projektowanie i montaż mebli kuchennych to pasja. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą wyglądu swojej kuchni lub chcesz zagospodarować przestrzeń w swoim nowym mieszkaniu i zamówić meble kuchenne Grodzisk Mazowiecki, to zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonamy dla Ciebie eleganckie i nowoczesne kuchnie na wymiar Grodzisk Mazowiecki!

meble kuchenne Grodzisk Mazowiecki

O firmie

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu mebli na wymiar. Jesteśmy firmą działającą od 2014 roku, ale każde z nas swoją wiedzę zdobywało
o wiele wcześniej.

Nasze projekty i realizacje wykonujemy w Warszawie i w jej okolicach. Choć najbardziej lubimy tworzyć meble kuchenne, to jednak nie są naszą jedyną specjalnością. Wykonujemy różnego rodzaju meble na wymiar od małych szafek do garderoby, pokoju i innych pomieszczeń, po duże szafy wnękowe. Zawsze odpowiadamy na oczekiwania osób, które stają się naszymi klientami. Świadczymy szeroko pojęte usługi, które zaczynają się pomiarem, a kończą profesjonalnym montażem mebli.

Jesteśmy również otwarci na wykonanie gotowych projektów, które niejednokrotnie otrzymujemy od naszych zleceniodawców.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena- co dalej?

Zamów u nas kuchnie na wymiar Grodzisk Mazowiecki i zapoznaj się z przebiegiem pomiaru i wyceny.

Klient, który dostarcza nam gotowy projekt od architekta, uzyskuje indywidualną wycenę, w skład której wchodzi koszt użytego materiału i czas pracy. Jest to najszybsza forma wyceny, ponieważ nie wykonujemy pomiaru, ani nie pracujemy nad projektem.

Osoby, które nie posiadają gotowego projektu, mogą bez przeszkód skorzystać z naszych usług. Wówczas nasza współpraca rozpocznie się pomiarem dokonanym w pomieszczeniu, a następnie wykonany zostanie projekt mebli. Po przekazaniu projektu do wglądu klienta i po jego akceptacji przystępujemy do procesu produkcji, a na końcu do montażu mebli.

meble kuchenne Grodzisk Mazowiecki

Realizacje

Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i możemy się pochwalić wieloma ciekawymi projektami, które na przestrzeni lat udało nam się zrealizować. Lubimy wyzwania i niejednokrotnie trudne projekty, które sprawiają, że ciągle nabywamy nową wiedzę i satysfakcję. Jeśli jesteś zainteresowany naszą działalnością, to zapoznaj się
z kilkoma zdjęciami zrealizowanych projektów, a jeśli masz ochotę na więcej, to skorzystajz naszej z galerii.

Kontakt i Współpraca

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Interesują Cię zaprojektowanie
i wykonanie meble na wymiar Brwinów? A może już masz swój projekt
i szukasz godnego zaufania wykonawcy? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button