MEBLE NA WYMIAR

WOŁOMIN

Chcesz, żeby Twoja kuchnia wyglądała w pełni profesjonalnie, a jednocześnie, żeby była przytulna? Nasza firma tworzy meble kuchenne Wołomin, które łączą te dwie cechy i sprawiają, że kuchnia stanie się sercem całego domu. Zamów u nas projekt kuchni, który sprawi, że z chęcią zamówisz u nas meble na wymiar Wołomin. Nie zwlekaj ani chwili dłużej.

meble kuchenne Wołomin

O firmie

Rozpoczęcie działalności naszej firmy to 2014 rok. Choć na początku było ciężko, to z miesiąca na miesiąc umacnialiśmy naszą pozycję w branży meblarskiej. Z każdym kolejnym zleceniem nabywaliśmy nowe umiejętności i doświadczenie, które pomogły nam dojść do momentu, w którym obecnie się znajdujemy.

Meble na wymiar tworzymy dla osób mieszkających w stolicy i okolicach, między innymi w Wołominie. Nasza specjalność to profesjonalne i nowoczesne meble kuchenne, których zadaniem jest przetrwanie przez długie lata. W pracy zależy nam na osiągnięciu satysfakcji, a tą pozwalają nam osiągnąć zadowoleni klienci, którzy polecają nas swoim znajomym.

Nie obawiamy się również współpracy z innymi podmiotami. Chętnie realizujemy gotowe projekty od naszych klientów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena

Jeśli zamawiasz u nas kuchnie na wymiar Wołomin, to musisz wiedzieć, że są dwie drogi, którymi podążamy. Zapoznaj się z każdą z nich.

Posiadasz projekt od architekta?

W takim razie czas naszej współpracy będzie krótszy, ale nie mniej efektowny. Po otrzymaniu od Ciebie gotowego projektu, dokonujemy wyceny i przesyłamy do wglądu kosztorys. Po zaakceptowaniu ceny, szybko i sprawnie produkujemy Twoje meble, a później zjawiamy się, aby je zamontować. Całość realizujemy w okamgnieniu.

Nie masz projektu?

W takim razie masz szansę na posiadanie unikalnej i nowoczesnej kuchni, która całkowicie wyjdzie spod naszych skrzydeł. Jej projekt wraz z wyceną otrzymasz po wykonaniu pomiaru. A jeśli zaakceptujesz całość, to w niedługim czasie zjawimy się u Ciebie z gotową zabudową meblową do montażu.

meble kuchenne Wołomin

Realizacje

Do tej pory mieliśmy okazję pracować przy wielu ciekawych projektach i poznaliśmy mnóstwo fantastycznych i inspirujących osób. To właśnie możliwość spotykania ludzi i obserwowania ich radości z efektu naszej pracy sprawia, że ciągle pracujemy na najwyższych obrotach i mamy apetyt na więcej. Nie boimy się wymagających klientów i wyzwań, które na pozór mogą wydawać się przytłaczające. To właśnie one sprawiają, że możemy się rozwijać. Sprawdź kilka naszych realizacji.

Kontakt i Współpraca

Profesjonalnie wykonane meble na wymiar Wołomin mogą być u Ciebie, jeśli tylko dokonasz szybkiego zamówienia. Nie zwlekaj i napisz do nas na adres mailowy lub zadzwoń pod numer telefonu.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button