MEBLE NA WYMIAR

WOŁOMIN

Chcesz, żeby Twoja kuchnia wyglądała w pełni profesjonalnie, a jednocześnie, żeby była przytulna? Nasza firma tworzy meble kuchenne Wołomin, które łączą te dwie cechy i sprawiają, że kuchnia stanie się sercem całego domu. Zamów u nas projekt kuchni, który sprawi, że z chęcią zamówisz u nas meble na wymiar Wołomin. Nie zwlekaj ani chwili dłużej.

meble kuchenne Wołomin

O firmie

Rozpoczęcie działalności naszej firmy to 2014 rok. Choć na początku było ciężko, to z miesiąca na miesiąc umacnialiśmy naszą pozycję w branży meblarskiej. Z każdym kolejnym zleceniem nabywaliśmy nowe umiejętności i doświadczenie, które pomogły nam dojść do momentu, w którym obecnie się znajdujemy.

Meble na wymiar tworzymy dla osób mieszkających w stolicy i okolicach, między innymi w Wołominie. Nasza specjalność to profesjonalne i nowoczesne meble kuchenne, których zadaniem jest przetrwanie przez długie lata. W pracy zależy nam na osiągnięciu satysfakcji, a tą pozwalają nam osiągnąć zadowoleni klienci, którzy polecają nas swoim znajomym.

Nie obawiamy się również współpracy z innymi podmiotami. Chętnie realizujemy gotowe projekty od naszych klientów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena

Jeśli zamawiasz u nas kuchnie na wymiar Wołomin, to musisz wiedzieć, że są dwie drogi, którymi podążamy. Zapoznaj się z każdą z nich.

Posiadasz projekt od architekta?

W takim razie czas naszej współpracy będzie krótszy, ale nie mniej efektowny. Po otrzymaniu od Ciebie gotowego projektu, dokonujemy wyceny i przesyłamy do wglądu kosztorys. Po zaakceptowaniu ceny, szybko i sprawnie produkujemy Twoje meble, a później zjawiamy się, aby je zamontować. Całość realizujemy w okamgnieniu.

Nie masz projektu?

W takim razie masz szansę na posiadanie unikalnej i nowoczesnej kuchni, która całkowicie wyjdzie spod naszych skrzydeł. Jej projekt wraz z wyceną otrzymasz po wykonaniu pomiaru. A jeśli zaakceptujesz całość, to w niedługim czasie zjawimy się u Ciebie z gotową zabudową meblową do montażu.

meble kuchenne Wołomin

Realizacje

Do tej pory mieliśmy okazję pracować przy wielu ciekawych projektach i poznaliśmy mnóstwo fantastycznych i inspirujących osób. To właśnie możliwość spotykania ludzi i obserwowania ich radości z efektu naszej pracy sprawia, że ciągle pracujemy na najwyższych obrotach i mamy apetyt na więcej. Nie boimy się wymagających klientów i wyzwań, które na pozór mogą wydawać się przytłaczające. To właśnie one sprawiają, że możemy się rozwijać. Sprawdź kilka naszych realizacji.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2023 © Kuchnia od stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button