MEBLE NA WYMIAR

NADARZYN

Marzysz o praktycznej i wyjątkowo urządzonej kuchni? Czy zdajesz sobie sprawę, że odpowiednio dobrane meble kuchenne Nadarzyn, to aż 90% sukcesu w aranżowaniu przestrzeni kuchennej? Zabudowa kuchenna ma ogromny wpływ na to, jak postrzegamy i jak czujemy się w kuchni, dlatego jako profesjonalna firma, dokładamy wszelkich starań, aby meble na wymiar Nadarzyn, które dla Ciebie stworzyły były nie tylko nowoczesne, ale i w pełni funkcjonalne.

meble kuchenne Nadarzyn

Kilka słów o firmie

Doświadczenie to coś, co wyróżnia nas od innych firm! Choć nasza firma działa od 2014 roku, to już wcześniej mieliśmy przyjemność pracować w branży meblarskiej i uczyć się od znakomitych fachowców sztuki funkcjonalnego projektowania i montowania mebli.

Nasza działalność koncentruje się na terenie stolicy i jej okolicach. Naszą specjalnością są meble kuchenne, ale równie często otrzymujemy zlecenia na wykonanie mebli do garderób, szaf wnękowych i innych ciekawych projektów. Przy każdej współpracy staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów i stworzyć wyjątkowe i praktyczne meble, które posłużą przez długie lata.

Zapraszamy również klientów, którzy mają gotowe projekty mebli kuchennych. Takie realizacje, choć często stanowią wyzwanie, to możliwość ich wykonania daje nam wiele satysfakcji.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Jak wygląda proces wyceny i pomiaru?

W naszej pracy działamy na podstawie wypracowanego szablonu, który sprawdza się najlepiej. Chcesz powierzyć nam wykonanie profesjonalnych mebli? Zamów u nas kuchnie na wymiar Nadarzyn.

Jeśli zgłosisz się do nas z projektem od architekta, to jesteśmy w stanie wykonać błyskawiczną wycenę naszych usług. Do działań przechodzimy dopiero po akceptacji wyceny. Wtedy to rusza proces tworzenia mebli, który zwieńczony będzie instalacją nowoczesnej zabudowy w Twojej kuchni.

Nie masz projektu? Bez obaw! Wykonamy go dla Ciebie. Po umówionym pomiarze i rozeznaniu w Twoich potrzebach przygotujemy w pełni profesjonalny projekt mebli kuchennych wraz z wyceną. Po jego akceptacji rozpoczniemy działania mające na celu stworzenie nowych mebli, a na końcu montaż w Twojej kuchni.

Realizacje

Zastanawiasz się jakie projekty zrealizowaliśmy do tej pory? Poniżej zaprezentujemy kilka zdjęć, które niewątpliwie mogą Cię zainteresować. Przedstawiamy w nich kuchnie, które dały nam najwięcej satysfakcji, a ich zakończenie przyniosło ogrom radości. Niektóre z projektów są bardzo wymagające inne mniej, ale każda z realizacji była wyjątkowa i inspirująca. Jeśli jednak chcesz obejrzeć więcej zdjęć, zapoznaj się z naszą galerią.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button