MEBLE KUCHENNE

JÓZEFÓW

Odpowiednio wykonane meble kuchenne Józefów będą wspaniałą ozdobą każdego domu i mieszkania. Jeśli Twoje obecne meble kuchenne nie są funkcjonalne i nie pasują do reszty pomieszczeń, to czas na zmiany! Zapoznaj się z naszą ofertą i podejmij najlepszą decyzję, jaką będzie zatrudnienie najlepszych fachowców działających w Twojej okolicy. Nowoczesne meble na wymiar Józefów są na wyciągnięcie Twojej ręki.

meble kuchenne Józefów

O nas

Nasze doświadczenie zawdzięczamy wielu klientom, którzy na przestrzeni lat postanowili nam zaufać i powierzyć swoje kuchnie. Nasza działalność rozpoczęła się w roku 2014, ale wiedzę nabywaliśmy o wiele wcześniej, pracując u najlepszych.

W naszej działalności zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego mamy ograniczony teren działań. Zazwyczaj podejmujemy zlecenia na terenie Warszawy i w jej okolicach, co pozwala nam na dopasowanie oferty do oczekiwań zleceniodawców. Naszą największą zaletą jest terminowość i kreatywne podejście do nowych wyzwań.

Z radością podejmujemy się realizacji gotowych projektów od wybranych przez naszych klientów architektów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Sprawdź, jak wygląda wykonanie pomiarów
i wyceny

Jeśli chcesz zmienić wnętrze swojej kuchni, to nie wahaj się złożyć zamówienia na kuchnie na wymiar Józefów. Nie wiesz jednak, jak przebiega wycena i kto odpowiedzialny jest za przeprowadzenie pomiaru pomieszczenia?

Współpracujesz z architektem, który jest odpowiedzialny za urządzenie wnętrza twojego mieszkania? Jeśli posiadasz gotowy projekt kuchni, zgłoś się do nas, a wykonamy dla Ciebie fachową wycenę realizacji. Gdy przesyłasz do nas gotowy projekt, całkowicie pomijamy wykonanie pomiaru, co bardzo skraca czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Jeśli nie masz gotowego projektu, ale w Twojej głowie tli się pomysł na zagospodarowanie przestrzeni, to z radością wykonamy pomiar pomieszczenia, później projekt mebli kuchennych. po akceptacji projektu i wyceny, przystąpimy do kolejnego etapu naszej współpracy, którym jest produkcja i montaż mebli kuchennych. Nie wiesz, kiedy zgłosić propozycje zmian? Jeśli masz jakieś sugestie, zgłoś je na etapie akceptacji projektu.

Najciekawsze realizacje

Jeśli jesteś ciekawy, jakie projekty wyszły z naszego warsztatu, przejdź do obejrzenia najciekawszych zdjęć naszych prac. Sprawdź jakie zamówienia sprawiają nam radość i przekonaj się, że nawet najbardziej wymagające projekty są dla nas czystą przyjemnością Lubimy naszą pracę i podczas każdego zadania wkładamy całe serce w to, co robimy.

Kontakt i Współpraca

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Interesują Cię zaprojektowanie
i wykonanie meble na wymiar Brwinów? A może już masz swój projekt
i szukasz godnego zaufania wykonawcy? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button