KUCHNIE NA WYMIAR

LEGIONOWO

Marzysz o modnej zabudowie kuchennej? Twoje stare szafki są niepraktyczne i przestarzałe? Zamów nowe meble kuchenne Legionowo i ciesz się lepszą organizacja przestrzeni kuchennej. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że doradzimy Ci w kwestii doboru odpowiednich materiałów i technologii. Co zapewni Ci nie tylko piękną i elegancką zabudowę kuchenną, ale również praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Meble na wymiar Legionowo to klasa sama w sobie połączona z technologią i funkcjonalnością.

meble kuchenne Legionowo

O nas

Na co dzień zajmujemy się montażem mebli kuchennych o wysokim standardzie. Doświadczenie w tej dziedzinie nabywaliśmy przez wiele lat, a nasza firma działa już od 2014 roku.

Wszystkie nasze realizacje wykonujemy na terenie stolicy i okolic, w tym Legionowa. Nasza firma powstała z chęci stworzenia miejsca, w którym będziemy mogli się rozwijać i odpowiadać na potrzeby klienta. Nie stronimy również od projektów wyzwań. Naszą najważniejszą cechą jest kreatywność. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, choć mogą być jedynie takie, które będą trudniejsze do wykonania.

Chętnie wykonujemy projekty architektoniczne, które dostarczane są przez naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i chętnie doradzamy w zakresie funkcjonalności gotowych aranżacji.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena

Kuchnie na wymiar Legionowo to nasza specjalność. Jeśli chcesz dokonać zamówienia, to zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi naszej współpracy.

Zleć nam profesjonalny projekt swojej kuchni i zyskaj szybką wycenę. Jak to możliwe? Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego nowego zlecenia i staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie. Najszybciej jak to możliwe dokonujemy pomiaru, a następnie wykonujemy wizualizację i przesyłamy wycenę działań. Kolejnym etapem jest akceptacja projektu i przystąpienie do wytwarzania, a na końcu do montażu mebli.

Masz swój wymarzony projekt? W takim razie ominie Cię połowa drogi, którą przebyliśmy, gdyby nasze zlecenie prowadzone było od początku. Po dostarczeniu nam projektu prześlemy gotową wycenę i przystąpimy do działań zaraz po jej akceptacji

Realizacje

Jesteśmy firmą, która lubi wyzwania i nie stroni od trudnych i wymagających projektów. Dlatego teraz możemy pochwalić się kilkoma ciekawymi aranżacjami, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych klientów. W pracy cenimy sobie możliwość rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy naszą wiedzę i pracujemy nad tym, aby ulepszać nasze umiejętności. Sprawdź jakie realizacje mieliśmy okazję ostatnio wykonać.

Kontakt i Współpraca

Podobają Ci się nasze zrealizowane projekty? Podejmij z nami współpracę i spraw, aby meble na wymiar Legionowo pojawiły się w Twojej kuchni. Skorzystaj z udostępnionego adresu e-mail lub zadzwoń na podany numer telefonu.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button