KUCHNIE NA WYMIAR

LEGIONOWO

Marzysz o modnej zabudowie kuchennej? Twoje stare szafki są niepraktyczne i przestarzałe? Zamów nowe meble kuchenne Legionowo i ciesz się lepszą organizacja przestrzeni kuchennej. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że doradzimy Ci w kwestii doboru odpowiednich materiałów i technologii. Co zapewni Ci nie tylko piękną i elegancką zabudowę kuchenną, ale również praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę. Meble na wymiar Legionowo to klasa sama w sobie połączona z technologią i funkcjonalnością.

meble kuchenne Legionowo

O nas

Na co dzień zajmujemy się montażem mebli kuchennych o wysokim standardzie. Doświadczenie w tej dziedzinie nabywaliśmy przez wiele lat, a nasza firma działa już od 2014 roku.

Wszystkie nasze realizacje wykonujemy na terenie stolicy i okolic, w tym Legionowa. Nasza firma powstała z chęci stworzenia miejsca, w którym będziemy mogli się rozwijać i odpowiadać na potrzeby klienta. Nie stronimy również od projektów wyzwań. Naszą najważniejszą cechą jest kreatywność. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, choć mogą być jedynie takie, które będą trudniejsze do wykonania.

Chętnie wykonujemy projekty architektoniczne, które dostarczane są przez naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i chętnie doradzamy w zakresie funkcjonalności gotowych aranżacji.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena

Kuchnie na wymiar Legionowo to nasza specjalność. Jeśli chcesz dokonać zamówienia, to zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi naszej współpracy.

Zleć nam profesjonalny projekt swojej kuchni i zyskaj szybką wycenę. Jak to możliwe? Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego nowego zlecenia i staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie. Najszybciej jak to możliwe dokonujemy pomiaru, a następnie wykonujemy wizualizację i przesyłamy wycenę działań. Kolejnym etapem jest akceptacja projektu i przystąpienie do wytwarzania, a na końcu do montażu mebli.

Masz swój wymarzony projekt? W takim razie ominie Cię połowa drogi, którą przebyliśmy, gdyby nasze zlecenie prowadzone było od początku. Po dostarczeniu nam projektu prześlemy gotową wycenę i przystąpimy do działań zaraz po jej akceptacji

Realizacje

Jesteśmy firmą, która lubi wyzwania i nie stroni od trudnych i wymagających projektów. Dlatego teraz możemy pochwalić się kilkoma ciekawymi aranżacjami, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych klientów. W pracy cenimy sobie możliwość rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy naszą wiedzę i pracujemy nad tym, aby ulepszać nasze umiejętności. Sprawdź jakie realizacje mieliśmy okazję ostatnio wykonać.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button