MEBLE NA WYMIAR

CHOTOMÓW

Zastanawiasz się, czy zmienić swoje stare meble kuchenne Chotomów na nowe? Twoja obecna zabudowa kuchenna nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie wahaj się i skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy projektowanie i montaż mebli mają w małym palcu. Kreowanie i wprowadzanie w życie fantazyjnych projektów to nasza specjalność. Pozwól nam zrobić dla Ciebie praktyczne i funkcjonalne meble na wymiar Chotomów.

meble kuchenne Chotomów

O nas

W ciągu wielu lat pracy nabyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie montażu mebli na wymiar. Na rynku jesteśmy od 2014 roku, jednak wiedzę i potrzebne umiejętności, zaczęliśmy zdobywać o wiele wcześniej, pracując w innych podobnych zakładach.

Nasza działalność skupia się na terenie Warszawy i bliskich jej okolicach. Kuchnie na wymiar i inne meble tego typu to nasz sposób na robienie w życiu tego, co lubimy i na możliwości utrzymania z pasji naszych rodzin. Oczekiwania klientów są dla nas priorytetem i zawsze staramy się dopasować do ich oczekiwań. Naszą zaletą jest ogromna kreatywność i umiejętność stworzenia projektu od podstaw, a także nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, które łączymy z najdoskonalszymi nowinkami technologicznymi.

Zajmujemy się również wykonaniem gotowych projektów architektonicznych. Ogromną wagę przykładamy do zastosowania najlepszych materiałów, które pozwolą wykonanej przez nas kuchni przetrwać przez długie lata.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena- co dalej?

Zastanawiasz się, czy zamówić kuchnie na wymiar Chotomów, ale obawiasz się procesu wyceny? Poniżej znajdziesz kilka informacji, opisujących jak wygląda pomiar i wycena.

Jeśli nasz potencjalny zleceniodawca zgłasza się z gotowym projektem od architekta, to po jego analizie dokonujemy wyceny. Kosztorys przesyłamy Państwu w wiadomości e-mail lub kontaktujemy się telefonicznie. Dopiero po akceptacji wyceny przystępujemy do produkcji mebli, a później do ich montażu w domu klienta.

Trochę inaczej postępujemy, jeśli klient zgłasza się do nas jedynie z wizją tego, co chciałby zmienić w swojej kuchni. W takim wypadku umawiamy się na pomiar i zapisujemy oczekiwania naszych klientów. Kolejną częścią procesu jest stworzenie projektu nowych mebli w przestrzeni, w której staną. Na tym etapie możliwe jest zgłoszenie ewentualnych zmian lub pomysłów, które będą naniesione do projektu. Uwzględnić trzeba będzie również takie szczegóły jak rodzaj technologii, które będą wykorzystane. Tak wykonany projekt jest wyceniony i po akceptacji następuje proces produkcji, a na samym końcu montażu.

Realizacje

Do tej pory stworzyliśmy wiele oryginalnych projektów, które czasem były dla nas sporym wyzwaniem. Jednak to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, podczas wymagających projektów sprawia, że ciągle pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności. Satysfakcja to uczucie, które pragniemy odczuwać po zakończeniu każdego projektu i niektórymi z naszych realizacji dzielimy się poniżej. Jeśli jesteś ciekawy, jakie jeszcze projekty wykonywaliśmy, to zapraszamy do obejrzenia galerii.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button