MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

MARKI

Masz nowe mieszkanie i szukasz firmy, która pomoże Ci je urządzić? Meble kuchenne Marki, to pierwsze co powinieneś zamówić. Kuchnia to serce całego domu, w którym toczyć się będzie całe życie, dlatego musi być w pełni funkcjonalna. Powierz nam swoją kuchnię, a sprawimy, że będziesz cieszyć się nową zabudową kuchenną przez długie lata. Zostaw nam tworzenie projektu, a zaskoczymy Cię innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawią, że meble na wymiar Marki będą eleganckie i ponadczasowe.

meble kuchenne Marki

Kilka słów o nas

Przy tworzeniu mebli kuchennych pracujemy od wielu lat. Pozwoliło nam to nabrać doświadczenia i zgromadzić potrzebną wiedzę. Nasza firma działa od 2014 roku, choć z branżą meblarską mieliśmy do czynienia dużo wcześniej.

Przyjmujemy zlecenia od klientów z Marek i miejscowości leżących w okolicach stolicy. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli kuchennych, jednak równie często otrzymujemy zlecenia na innego typu meble na wymiar. Naszym celem jest rozwój firmy i zadowolenie klientów, którzy decydują się na nasze usługi. Naszą ogromną zaletą jest terminowość, indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm.

Chętnie realizujemy już gotowe projekty, które klient sam może nam dostarczyć. Za każdym razem ogromną uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług i terminowego wykonania zlecenia.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Przygotowanie wyceny
i wykonanie pomiaru

Interesują Cię kuchnie na wymiar Marki, ale obawiasz się, że wszystko będzie się przeciągać? Sprawdź, jak sprawnie przebiega w naszej firmie proces pomiaru i wyceny projektu.

Posiadając projekt od architekta, masz pewność, że błyskawicznie otrzymasz wycenę naszej współpracy. Samo otrzymanie kosztorysu nic nie kosztuje! Zlecając nam stworzenie mebli, zyskasz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby realizacja była szybka i bezproblemowa!

Zamów pomiar i projekt kuchni, jeśli nie posiadasz własnej wizualizacji. Ten proces trwa trochę dłużej, ale jest bardzo ważny, ponieważ pozwala na w pełni profesjonalne zaaranżowane przestrzeni i dobór odpowiednich rozwiązań. Efektem pomiaru jest przesłanie projektu i wyceny, a później produkcja mebli i montaż.

meble kuchenne Marki

Realizacje

Do tej pory mieliśmy możliwość pracować przy najbardziej wymagających projektach, które sprawiły, że wyzwania stały się naszą specjalnością. Dzięki temu teraz możemy pochwalić się wieloma ciekawymi zleceniami, które wykonywaliśmy dla naszych zadowolonych klientów. Praca nad nimi sprawiła nam wiele radości i dała dużo satysfakcji, która w tym zawodzie jest bardzo ważna.

Kontakt i Współpraca

Interesują Cię meble na wymiar Marki? Skontaktuj się z nami, korzystając z numeru telefonu, lub napisz do nas wiadomość na adres e-mail w celu omówienia szczegółów współpracy.

Telefon:
609 907 905

Email:
biuro@kuchniaodstolarza.pl

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button