MEBLE KUCHENNE

JÓZEFOSŁAW

Przebywanie we własnej kuchni nie sprawia Ci radości i pracując w niej, marzysz, żeby jak najszybciej ją opuścić? Wymień swoje stare meble kuchenne Józefosław na nowoczesną zabudowę kuchenną i ciesz się funkcjonalnością i estetycznym wyglądem Twojej kuchni. Jeśli chcesz uzyskać najlepszy efekt i kuchnie uszytą na miarę swoich oczekiwań, skorzystaj z naszych usług. Z pasją i dokładnością wykonujemy meble na wymiar Józefosław i nie tylko!

meble kuchenne Józefosław

O naszej firmie

Jesteśmy specjalistami, którzy doświadczenie nabywali u najlepszych w swojej dziedzinie. Wiemy wszystko, co związane jest z projektowaniem funkcjonalnych i eleganckich kuchni, bo od lat zajmujemy się projektami o tej tematyce.


Działamy na terenie stolicy i okolicznych miejscowości. Choć najwięcej klientów przychodzi do nas z Warszawy, to coraz częściej pojawiają się osoby spoza miasta, które są zainteresowane naszymi usługami. W naszej pracy zależy nam na rozwoju i zadowoleniu klientów. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie nowych technologii, które według nas sprawiają, że zabudowa kuchenna staje się o wiele bardziej wygodna w obsłudze.


Oprócz projektowania i montażu mebli od podstaw zajmujemy się również współpracą z architektami i klientami, którzy przychodzą do nas z gotowymi projektami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, są tylko zadania trudne i wymagające, ale ich zakończenie sprawia nam ogromną satysfakcję.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Jak przebiega pomiar i wycena?

Interesują Cię kuchnie na wymiar Józefosław i chcesz umówić się na pomiar? Nic prostszego! Zgłoś się do nas, a umówimy się na dogodny termin.

Pamiętaj, że wycena mebli kuchennych zawsze uzgadniana jest indywidualnie w oparciu o materiały, które mają zostać wykorzystane i technologie, które mają zostać użyte. Zastanawiasz się, jak dokonujemy wyceny?

Jest dwie drogi, po których się poruszamy. Najszybsza wycena to kosztorys dla osób, które dostarczają gotowy projekt. Wówczas Wysyłamy gotową wycenę i jeśli klient akceptuje koszt współpracy, przystępujemy do produkcji mebli.

Dłuższa droga i zazwyczaj najczęstsza to ta, w której zgłaszają się do nas klienci, u których dokonujemy pomiaru, a później wykonujemy wizualizację mebli kuchennych. Ten proces trwa trochę dłużej, jednak możemy tutaj nanosić poprawki zgodne z wytycznymi klienta. Zaakceptowanie projektu, uruchamia proces produkcji, który kończymy montażem mebli.

meble kuchenne Józefosław

Nasze projekty

Jesteś ciekawy, jakie zlecenia wykonaliśmy dla naszych klientów. Poniżej prezentujemy kilka realizacji, które w całości wyszły spod naszych skrzydeł. Niektóre z nich były łatwiejsze, inne wymagały od nas większego zaangażowania, jednak każda z wykonanych prac jest bliska naszemu sercu. A jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z wykonanych zleceń, to zapraszamy do przejrzenia zdjęć w galerii.

 

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button