MEBLE KUCHENNE

JÓZEFOSŁAW

Przebywanie we własnej kuchni nie sprawia Ci radości i pracując w niej, marzysz, żeby jak najszybciej ją opuścić? Wymień swoje stare meble kuchenne Józefosław na nowoczesną zabudowę kuchenną i ciesz się funkcjonalnością i estetycznym wyglądem Twojej kuchni. Jeśli chcesz uzyskać najlepszy efekt i kuchnie uszytą na miarę swoich oczekiwań, skorzystaj z naszych usług. Z pasją i dokładnością wykonujemy meble na wymiar Józefosław i nie tylko!

meble kuchenne Józefosław

O naszej firmie

Jesteśmy specjalistami, którzy doświadczenie nabywali u najlepszych w swojej dziedzinie. Wiemy wszystko, co związane jest z projektowaniem funkcjonalnych i eleganckich kuchni, bo od lat zajmujemy się projektami o tej tematyce.


Działamy na terenie stolicy i okolicznych miejscowości. Choć najwięcej klientów przychodzi do nas z Warszawy, to coraz częściej pojawiają się osoby spoza miasta, które są zainteresowane naszymi usługami. W naszej pracy zależy nam na rozwoju i zadowoleniu klientów. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie nowych technologii, które według nas sprawiają, że zabudowa kuchenna staje się o wiele bardziej wygodna w obsłudze.


Oprócz projektowania i montażu mebli od podstaw zajmujemy się również współpracą z architektami i klientami, którzy przychodzą do nas z gotowymi projektami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, są tylko zadania trudne i wymagające, ale ich zakończenie sprawia nam ogromną satysfakcję.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Jak przebiega pomiar i wycena?

Interesują Cię kuchnie na wymiar Józefosław i chcesz umówić się na pomiar? Nic prostszego! Zgłoś się do nas, a umówimy się na dogodny termin.

Pamiętaj, że wycena mebli kuchennych zawsze uzgadniana jest indywidualnie w oparciu o materiały, które mają zostać wykorzystane i technologie, które mają zostać użyte. Zastanawiasz się, jak dokonujemy wyceny?

Jest dwie drogi, po których się poruszamy. Najszybsza wycena to kosztorys dla osób, które dostarczają gotowy projekt. Wówczas Wysyłamy gotową wycenę i jeśli klient akceptuje koszt współpracy, przystępujemy do produkcji mebli.

Dłuższa droga i zazwyczaj najczęstsza to ta, w której zgłaszają się do nas klienci, u których dokonujemy pomiaru, a później wykonujemy wizualizację mebli kuchennych. Ten proces trwa trochę dłużej, jednak możemy tutaj nanosić poprawki zgodne z wytycznymi klienta. Zaakceptowanie projektu, uruchamia proces produkcji, który kończymy montażem mebli.

meble kuchenne Józefosław

Nasze projekty

Jesteś ciekawy, jakie zlecenia wykonaliśmy dla naszych klientów. Poniżej prezentujemy kilka realizacji, które w całości wyszły spod naszych skrzydeł. Niektóre z nich były łatwiejsze, inne wymagały od nas większego zaangażowania, jednak każda z wykonanych prac jest bliska naszemu sercu. A jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z wykonanych zleceń, to zapraszamy do przejrzenia zdjęć w galerii.

 

Kontakt i Współpraca

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Interesują Cię zaprojektowanie
i wykonanie meble na wymiar Brwinów? A może już masz swój projekt
i szukasz godnego zaufania wykonawcy? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button