MEBLE NA WYMIAR

OŻARÓW MAZOWIECKI

Powoli remontujesz swój dom i chcesz, aby wystrój wyglądał elegancko i spójnie? Nie zapominaj o kuchni, która zazwyczaj jest prawdziwym centrum dowodzenia całej rodziny! Zorganizuj swoją przestrzeń i złóż zamówienie na meble kuchenne Ożarów Mazowiecki. Skontaktuj się z nami, a z chęcią zrobimy projekt, a następnie wykonamy meble na wymiar Ożarów Mazowiecki do Twojego domu.

meble kuchenne Ożarów Mazowiecki

O nas

Mamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania i montażu mebli kuchennych. Do tej pory mieliśmy przyjemność realizować wiele ciekawych projektów, dzięki którym nabywaliśmy większego doświadczenia. Choć nasza firma zaczęła działać w 2014 roku, to podstawę wiedzy z zakresu montażu mebli zdobyliśmy dużo wcześniej.

Nasze usługi świadczymy na terenie stolicy i jej okolic, w tym Ożarowa Mazowieckiego. Naszą specjalnością są meble kuchenne na wymiar, jednak bardzo często podejmujemy się innych ciekawych zleceń. Lubimy naszą pracę i chcemy, aby przynosiła nam satysfakcję, dlatego dbamy o każdego nowego i powracającego do nas klienta. Zadowolenie naszych zleceniodawców to najlepsza nagroda za nasz trud.

Choć lubimy tworzyć meble kuchenne od podstaw, wykonujemy również montaże mebli z gotowych projektów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Planujesz zamówić u nas kuchnie na wymiar Ożarów Mazowiecki? To wspaniała wiadomość! Nie mogłeś trafić lepiej. Poniżej znajdziesz krótką informację o tym, jak wygląda pomiar i wycena.

Z ciekawością podejmujemy się zleceń od klientów, którzy przesyłają nam gotowe projekty. W takim przypadku dokonujemy szybkiej wyceny, a po akceptacji naszego cennika przystępujemy do produkcji mebli. Na samym końcu wykonujemy profesjonalny montaż w Twoim domu.

Nie masz projektu, a w Twojej głowie tli się pomysł na ciekawą i wygodną kuchnię? Umów się z nami na pomiar, a po jego wykonaniu prześlemy do Ciebie projekt i wycenę nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni. Jeśli będziesz zadowolony, zaczniemy produkcję w naszym warsztacie, a na końcu zjawimy się u Ciebie, aby dokonać w pełni profesjonalnego montażu.

Realizacje

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu ciekawych realizacjach. Niektóre z nich były dla nas dużym wyzwaniem i zaostrzyły nam apetyt na więcej. Dzięki niejednej wymagającej współpracy mamy możliwość nabywania nowych umiejętności. Z satysfakcją możemy podzielić się z Wami realizacjami, z których jesteśmy dumni. Jeśli chcecie zobaczyć więcej ukończonych przez nas projektów, to zapraszamy do galerii.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Wycena

Kliknij na 1 z poniższych formularzy:

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button