MEBLE NA WYMIAR

OŻARÓW MAZOWIECKI

Powoli remontujesz swój dom i chcesz, aby wystrój wyglądał elegancko i spójnie? Nie zapominaj o kuchni, która zazwyczaj jest prawdziwym centrum dowodzenia całej rodziny! Zorganizuj swoją przestrzeń i złóż zamówienie na meble kuchenne Ożarów Mazowiecki. Skontaktuj się z nami, a z chęcią zrobimy projekt, a następnie wykonamy meble na wymiar Ożarów Mazowiecki do Twojego domu.

meble kuchenne Ożarów Mazowiecki

O nas

Mamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania i montażu mebli kuchennych. Do tej pory mieliśmy przyjemność realizować wiele ciekawych projektów, dzięki którym nabywaliśmy większego doświadczenia. Choć nasza firma zaczęła działać w 2014 roku, to podstawę wiedzy z zakresu montażu mebli zdobyliśmy dużo wcześniej.

Nasze usługi świadczymy na terenie stolicy i jej okolic, w tym Ożarowa Mazowieckiego. Naszą specjalnością są meble kuchenne na wymiar, jednak bardzo często podejmujemy się innych ciekawych zleceń. Lubimy naszą pracę i chcemy, aby przynosiła nam satysfakcję, dlatego dbamy o każdego nowego i powracającego do nas klienta. Zadowolenie naszych zleceniodawców to najlepsza nagroda za nasz trud.

Choć lubimy tworzyć meble kuchenne od podstaw, wykonujemy również montaże mebli z gotowych projektów.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena projektu

Planujesz zamówić u nas kuchnie na wymiar Ożarów Mazowiecki? To wspaniała wiadomość! Nie mogłeś trafić lepiej. Poniżej znajdziesz krótką informację o tym, jak wygląda pomiar i wycena.

Z ciekawością podejmujemy się zleceń od klientów, którzy przesyłają nam gotowe projekty. W takim przypadku dokonujemy szybkiej wyceny, a po akceptacji naszego cennika przystępujemy do produkcji mebli. Na samym końcu wykonujemy profesjonalny montaż w Twoim domu.

Nie masz projektu, a w Twojej głowie tli się pomysł na ciekawą i wygodną kuchnię? Umów się z nami na pomiar, a po jego wykonaniu prześlemy do Ciebie projekt i wycenę nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni. Jeśli będziesz zadowolony, zaczniemy produkcję w naszym warsztacie, a na końcu zjawimy się u Ciebie, aby dokonać w pełni profesjonalnego montażu.

Realizacje

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu ciekawych realizacjach. Niektóre z nich były dla nas dużym wyzwaniem i zaostrzyły nam apetyt na więcej. Dzięki niejednej wymagającej współpracy mamy możliwość nabywania nowych umiejętności. Z satysfakcją możemy podzielić się z Wami realizacjami, z których jesteśmy dumni. Jeśli chcecie zobaczyć więcej ukończonych przez nas projektów, to zapraszamy do galerii.

Kontakt i Współpraca

Chcesz zamówić meble na wymiar Ożarów Mazowiecki? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami już teraz, dzwoniąc na podany numer telefonu, lub wysyłając wiadomość na adres e-mail.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button