MEBLE KUCHENNE

PIASECZNO

Masz dość swojej starej kuchni? Marzą Ci się nowoczesne meble kuchenne Piaseczno? Chcesz, żeby Twoja kuchnia była nowoczesna
i funkcjonalna, ale boisz się, że wydasz majątek na remont i nową zabudowę? Nie musi tak być! Wybierz nasze meble na wymiar Piaseczno,
a przekonasz się, że nie musisz wydawać majątku, żeby zyskać wspaniałe i eleganckie meble kuchenne!

Masz dość swojej starej kuchni? Marzą Ci się nowoczesne meble kuchenne Piaseczno? Chcesz, żeby Twoja kuchnia była nowoczesna i funkcjonalna, ale boisz się, że wydasz majątek na remont i nową zabudowę? Nie musi tak być! Wybierz nasze meble na wymiar Piaseczno, a przekonasz się, że nie musisz wydawać majątku, żeby zyskać wspaniałe i eleganckie meble kuchenne!

meble kuchenne Piaseczno

O firmie

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w zakresie produkcji i montażu mebli na wymiar. Zdobywaliśmy je, pracując przez wiele lat w pocie czoła. Czas, który upłynął, sprawił, że z radością w 2014 roku założyliśmy firmę, która prosperuje do dziś i ma na swoim koncie wielu zadowolonych klientów.

Nasze działania to w głównej mierze województwo mazowieckie, ale najczęściej tworzymy meble dla mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości, w tym Piaseczna. Naszą największą radością są wyzwania, które otrzymujemy od naszych nowych i powracających klientów. Cieszymy się, gdy możemy zrealizować zamówienie od samego początku, aż do końca, ale nie przeraża nas również współpraca z architektami.

Jesteśmy elastyczni i rzetelni, dlatego nie boimy się współpracować z innymi firmami lub działać w oparciu o projekt klienta.

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projektu

Chcesz zamówić u nas kuchnie na wymiar Piaseczno? W takim razie nie zwlekaj i zapoznaj się z tokiem postępowania naszej współpracy.

Masz gotowy projekt od architekta? W takim razie zgłoś się do nas, a my szybko prześlemy Ci wycenę naszych działań. Jeśli ją zaakceptujesz, przystąpimy do czynności mających na celu wyprodukowanie Twoich mebli. Na samym końcu, gdy wszystko będzie gotowe, zjawimy się u Ciebie i zamontujemy Twoją wymarzoną kuchnię.

Nie masz projektu? Zrobimy go dla Ciebie tuż po dokonaniu pomiaru. Kolejne etapy współpracy będą przebiegać podobnie, jak w przypadku gotowych projektów, które dostarczają nam klienci. Po akceptacji wyceny, przystępujemy do produkcji i montażu mebli. To wszystko jest banalnie proste, dlatego nie zwlekaj!

meble kuchenne Piaseczno

Realizacje

Lubimy to, co robimy i spełniamy się, mogąc zaaranżować na nowo pomieszczenia. Nie przerażają nas małe wnętrza, które większości ciężko zagospodarować. Dla nas to żaden kłopot! Cieszymy się, gdy możemy zrealizować wymagające zadanie, którym później możemy się chwalić. Jeśli zastanawiasz się, co do tej pory zrobiliśmy, to zdecydowanie powinieneś obejrzeć zdjęcia zamieszczone poniżej.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button