MEBLE NA WYMIAR

RADZYMIN

Masz dość, że Twoja kuchnia nie jest w żaden sposób ustawna? Gdy tylko do niej wchodzisz, dusisz się i miotasz, bo masz wrażenie, że nic nie jest pod ręką? Skorzystaj z naszych usług i zamów indywidualny projekt. Meble kuchenne Radzymin nie muszą być nudne, a co najważniejsze mogą być bardzo funkcjonalne. Dopasuj zabudowę kuchenną do kuchni i zdecyduj się na meble na wymiar Radzymin.

O firmie

W roku 2014 powstała nasza firma, która zajmuje się produkcja mebli kuchennych i innych mebli na wymiar. Pomysł na założenie biznesu kiełkował przez wiele lat, gdy pracowaliśmy w firmach innych specjalistów. Zawsze chcieliśmy zrobić coś po swojemu i tak po kilku latach ciężkich praktyk i zdobywania wiedzy, powstało to miejsce.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów w województwie mazowieckim. Głównie działamy na terenie Warszawy, ale pojawiamy się również w miejscowościach ościennych, takich jak Radzymin, Sulejówek, Otwock i wiele innych. Największa radość przynoszą nam projekty, które cieszą również naszych klientów. To na ich uznaniu i radości zależy nam najbardziej.

Nie boimy się współpracy z osobami, które mają już gotowe projekty. Choć to zawsze większe wyzwanie, to dla nas jest to zazwyczaj czysta przyjemność.

 

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo
Nasza

Oferta

Pomiar i wycena projekt

Nie zwlekaj i już teraz zamów wymarzoną kuchnie na wymiar Radzymin i zapoznaj się z tokiem naszej współpracy. Dowiedz się, jak wyglądają poszczególne etapy naszych realizacji.

Jeśli masz w głowie pomysł, ale nie wiesz jak go urealnić, zgłoś się do nas, a my wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt kuchni, który dostarczymy do Ciebie wraz z wyceną. Jeśli całość Ci się spodoba, to przystąpimy do realizacji zlecenia. Zajmiemy się kompleksową produkcją i montażem mebli kuchennych w Twoim mieszkaniu.

Posiadasz gotowy projekt? Świetnie! W takim razie ominie Cię konieczność wykonania pomiaru. Twoim zadanie będzie jedynie zaakceptowanie naszej oferty, a resztą zajmiemy się my. W umówionym terminie zjawimy się u Ciebie, aby zamontować Twoje wymarzone meble.

Realizacje

Nowe i profesjonalne kuchnie to nasza specjalność. Chętnie podejmujemy się realizacji ciekawych projektów, które sprawiają, że nasi klienci odchodzą od nas zadowoleni i polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. W pracy kierujemy się pasją, która popycha nas do podejmowania coraz to nowych wyzwań. Niektóre z nich możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych poniżej, a inne dostępne będą w galerii.

Kontakt i Współpraca

Meble na wymiar Radzymin mogą być Twoje, jeśli tylko szybko dokonasz zamówienia na naszej stronie. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na podany numer telefonu, albo napisz do nas wiadomość e-mail.

Lokalizacja

ul. Żelazna 59,
00-848 Warszawa

Darmowa wycena

Darmowa wycena

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb: 9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button