MEBLE NA WYMIAR

RADZYMIN

Masz dość, że Twoja kuchnia nie jest w żaden sposób ustawna? Gdy tylko do niej wchodzisz, dusisz się i miotasz, bo masz wrażenie, że nic nie jest pod ręką? Skorzystaj z naszych usług i zamów indywidualny projekt. Meble kuchenne Radzymin nie muszą być nudne, a co najważniejsze mogą być bardzo funkcjonalne. Dopasuj zabudowę kuchenną do kuchni i zdecyduj się na meble na wymiar Radzymin.

O firmie

W roku 2014 powstała nasza firma, która zajmuje się produkcja mebli kuchennych i innych mebli na wymiar. Pomysł na założenie biznesu kiełkował przez wiele lat, gdy pracowaliśmy w firmach innych specjalistów. Zawsze chcieliśmy zrobić coś po swojemu i tak po kilku latach ciężkich praktyk i zdobywania wiedzy, powstało to miejsce.

Zajmujemy się wykonywaniem projektów w województwie mazowieckim. Głównie działamy na terenie Warszawy, ale pojawiamy się również w miejscowościach ościennych, takich jak Radzymin, Sulejówek, Otwock i wiele innych. Największa radość przynoszą nam projekty, które cieszą również naszych klientów. To na ich uznaniu i radości zależy nam najbardziej.

Nie boimy się współpracy z osobami, które mają już gotowe projekty. Choć to zawsze większe wyzwanie, to dla nas jest to zazwyczaj czysta przyjemność.

 

Zobacz jak powstają
nasze meble.

Tworzymy indywidualne meble na wymiar od A do Z: projektowanie, produkcja, transport i montaż w domu klienta.

Odtwórz wideo

Pomiar i wycena projekt

Nie zwlekaj i już teraz zamów wymarzoną kuchnie na wymiar Radzymin i zapoznaj się z tokiem naszej współpracy. Dowiedz się, jak wyglądają poszczególne etapy naszych realizacji.

Jeśli masz w głowie pomysł, ale nie wiesz jak go urealnić, zgłoś się do nas, a my wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt kuchni, który dostarczymy do Ciebie wraz z wyceną. Jeśli całość Ci się spodoba, to przystąpimy do realizacji zlecenia. Zajmiemy się kompleksową produkcją i montażem mebli kuchennych w Twoim mieszkaniu.

Posiadasz gotowy projekt? Świetnie! W takim razie ominie Cię konieczność wykonania pomiaru. Twoim zadanie będzie jedynie zaakceptowanie naszej oferty, a resztą zajmiemy się my. W umówionym terminie zjawimy się u Ciebie, aby zamontować Twoje wymarzone meble.

Realizacje

Nowe i profesjonalne kuchnie to nasza specjalność. Chętnie podejmujemy się realizacji ciekawych projektów, które sprawiają, że nasi klienci odchodzą od nas zadowoleni i polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. W pracy kierujemy się pasją, która popycha nas do podejmowania coraz to nowych wyzwań. Niektóre z nich możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych poniżej, a inne dostępne będą w galerii.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!
Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.
Nasz zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci
w doborze idealnej zabudowy.

kuchnia od stolarza logo

Telefon: 609 907 905

Wycena

(kliknij na 1 z poniższych formularzy)

kuchnia od stolarza logo
Masz pytania? Zadzwoń!
Kontakt
Godziny otwarcia

Copyright 2024 © Kuchnia od Stolarza

M-COMPACT INVEST GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 64, 02-014 Warszawa, NIP 7011142463

Scroll to Top
Call Now Button