Kuchnia od Stolarza

Nasze mini kuchnie na targach Warsaw Home

Mała kuchnia K-Compact na targach Warsaw Home & Contract 2022

targi Warsaw Home & Contract 2022

Dobiegła już końca szósta edycja biznesowych targów wnętrzarskich Warsaw Home & Contract 2022, która odbyła się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Nie będzie tajemnicą, jeśli napiszemy, że to największe targi wnętrzarskie w Polsce. Każda edycja trwa przez 4 dni i podzielona jest na 6 sektorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno klienci biznesowi, indywidualni, projektanci wnętrz, właściciele firm, a także sklepów, do których skierowane są te targi, mogli znaleźć inspiracje i poznać nowe trendy na przyszły rok. Każdy sektor odpowiadał zupełnie innej branży i dzięki temu podziwiać mogliśmy tekstylia, oświetlenie, akcesoria do kuchni, meble, ciekawe rozwiązania architektoniczne i materiały do wykończeń wnętrz.

Mała kuchnia | Aneks kuchenny K-Compact - Relacja z targów Warsaw Home & Contract 2022

Odtwórz film na temat targi

Warsaw Home- tam musisz być!

Byliśmy świadomi, że uczestnictwo w Warsaw Home & Contract 2022 jest dużym wyróżnieniem, ale i ogromną odpowiedzialnością. Z roku na rok wydarzenie to zyskuje na popularności, a wraz z rozgłosem i prestiżem targów wzrastają oczekiwania względem wystawców. Nic w tym dziwnego wszak to Warsaw Home & Contract 2022 ma określać trendy kolejnego sezonu w każdej dziedzinie wnętrzarstwa.

Targi te są ogromnym wydarzeniem nie tylko dla wystawców, wśród których znalazła się nasza firma, ale również dla osób związanych z branżą. Szczególnym zainteresowaniem wydarzenie to obdarzyli deweloperzy, którzy wiedzą jak ważne, dla ich potencjalnych klientów są dobrze zorganizowane i eleganckie wnętrza. Nie brakowało również projektantów wnętrz, architektów, a także właścicieli firm i klientów indywidualnych. Inspiracji było ogromnie wiele i bardzo cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć w tak doborowym towarzystwie.

targi

Fantastyczny klimat i cudowna atmosfera targów

Podczas targów mieliśmy możliwość poznać innych wystawców, którzy prezentowali ciekawe inspiracje i rozwiązania w zakresie dekoracji wnętrz. Mogliśmy wymienić swoje uwagi, skonfrontować doświadczenia, a także porozmawiać o rozwiązaniach, które mogą być w przyszłości niezwykle potrzebne.

Mamy świadomość, że z biegiem czasu zmienia się rynek i zapotrzebowanie naszych klientów, dlatego chcemy dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań. Warsaw Home & Contract 2022 dał nam możliwość skonfrontowania doświadczeń z innymi firmami, ale również pozwolił na kontakt z Wami, naszymi klientami, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Te cztery dni bardzo intensywnej pracy były dla nas niezwykle inspirujące, ale też pozytywnie wyczerpujące. Mimo wszystko mamy nadzieję, że w przyszłym roku również się spotkamy!

kuchnia k-compact
targi

Warsaw Home – Małe aneksy kuchenne dla klientów biznesowych

 

Podczas tegorocznych targów Warsaw Home & Contract 2022 w Nadarzynie mieliśmy możliwość zaprezentować rozwiązania kuchenne dla klientów biznesowych. Okazało się, że również wiele osób indywidualnych zainteresowanych było naszą prezentacją. To, co wyróżnia nasze małe kuchnie kompaktowe od standardowych aneksów kuchennych znajdujących się w mieszkaniach i domach to ich wielkość. W pomieszczeniach takich jak pokój hotelowy, czy biuro, nie zawsze możemy sobie pozwolić na zorganizowanie dużej kuchni. Odpowiadając na te potrzeby, stworzyliśmy ofertę, którą jest mała kuchnia K-Compact. To funkcjonalne rozwiązanie idealnie dopasuje się do niewielkich i problematycznych wnętrz zarówno w budynkach biurowych, hotelach, sklepach i w wielu innych miejscach. Aneks kuchenny K-Compact to doskonały sposób na łatwą organizację przestrzeni w tak niewielkich pomieszczeniach. Podczas targów mieliśmy możliwość zaprezentować aneks kuchenny K-Compact, który dopasuje się do każdego wnętrza, a przy tym jest niezwykle prosty w instalacji. Oprócz tego posiada również wiele zalet takich jak obszerny blat roboczy, przy którym pracownicy lub goście z łatwością przygotują posiłki. Sporym zaskoczeniem dla odwiedzających były również bardzo pojemne szafki kuchenne, które posiada mała kuchnia K-Compact. Umożliwiają one schowanie najpotrzebniejszych przyborów kuchennych. Mała kuchnia K-Compact to doskonały sposób na stworzenie spójnego i eleganckiego wnętrza, ponieważ sam aneks kuchenny K-Compact z łatwością można dopasować do innych mebli, które docelowo znajdą się w pomieszczeniu.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów Warsaw Home 2022

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak też stało się w przypadku targów Warsaw Home 2022, których wspomnienie zostanie z nami na bardzo długo. Chcemy ogromnie podziękować partnerom obecnym podczas targów, organizatorom, bez których to wydarzenie nie miałoby miejsca, innym wystawcom, którzy podobnie jak my dawali z siebie wszystko podczas tych czterech intensywnych dni. Ogromne podziękowania kierujemy też do Was osób, które tak tłumnie odwiedzały targi. To dzięki Wam zapamiętamy to wydarzenie na bardzo długo. Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku podczas kolejnych targów uda nam się spotkać ponownie!

kuchnia k-compact
targi

Odwiedź nas w social mediach

Scroll to Top
Call Now Button