Galeria realizacji

Galeria prezentuje wybrane projekty i zdjęcia z realizacji. Wybraliśmy takie, które odpowiadają obecnym trendom i którymi chętnie się chwalimy. Galeria jest uzupełniana, w miarę jak udaje nam się znaleźć czas i wykonać zdjęcia z realizacji. Zdarza się, że klient nie wyrazi zgodny na wykonanie sesji zdjęciowej, co szanujemy, wówczas prezentujemy wizualizacje projektów, które zostały zrealizowane.

Liczymy na to, że spodobają się Państwu nasze prace i zachęcą do współpracy z naszą firmą, lub że staną się pozytywną inspiracją do zmian w swoim domu.

Wśród mebli na wymiar, to głównie meble pokojowe oraz łazienkowe, które realizujemy przy okazji kompleksowych realizacji mieszkań.

Meble kuchenne, to meble na wymiar, które zawsze są dopasowane do potrzeb użytkowników i wykonane zgodnie z ich oczekiwaniami. Najwięcej realizacji, to kuchnie białe z elementami drewna, które wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Mamy też realizacje z meblami w odcieniach popieli, które również chętnie są wybierane przez naszych klientów. Już niebawem kolejne ciekawe zdjęcia i projekty. Koniecznie zaglądajcie do nas. Zapraszamy!

Biznesowe targi wnętrz
Dołącz do nas
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

 

Pn – Pt: 9:00 – 17:00

Sb 9:00 – 13:00

 
Szybki kontakt

 

Telefon:

609 907 905

Email:

biuro@kuchniaodstolarza.pl

Adres

ul. Żelazna 59,

00-848 Warszawa

Godziny Otwarcia

Pn – Pt: 

9:00 – 17:00

Sb:

9:00 – 13:00

 
Dołącz do nas

Copyright 2022 © Kuchnia od stolarza

Call Now Button